55.22 Modernizacja instalacji wentylacji mechanicznej istniejących układów NW4 i NW5 w Centralnej Sterylizatorni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00299178
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00299178/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-10 07:29
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa966972-0358-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8171750893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00299178 z dnia 2022-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
55.22 Modernizacja instalacji wentylacji mechanicznej istniejących układów NW4 i NW5 w Centralnej Sterylizatorni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 780-01-46
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.mielec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.mielec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa966972-0358-11ed-9a86-f6f4c648a0561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
55.22 Modernizacja instalacji wentylacji mechanicznej istniejących układów NW4 i NW5 w Centralnej Sterylizatorni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa966972-0358-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299178
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00147177/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja infrastruktury Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255713/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SzP.ZP.271.55.22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 741850,96 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 254979,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację instalacji wentylacji mechanicznej istniejących układów NW4 i NW5 w Centralnej Sterylizatorni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu w zakresie:
a) montaż chłodnicy freonowej kanałowej w istniejącym układzie nawiewnym N4 w miejscu bloku tłumiącego,
b) -wymiany istniejącej centrali wentylacyjnej nawiewnej w istniejącym układzie N5 na centralę wentylacyjną nawiewną z odzyskiem ciepła, nagrzewnicą i chłodnicą w wykonaniu higienicznym,
c) wymiany istniejącej centrali wentylacyjnej wywiewnej układu W5 na centralę wywiewną z wymiennikiem ciepła w wykonaniu zwykłym (nie higienicznym jak w projekcie),
d) izolacji kanałów nawiewnych w przestrzeniach dostępnych wełną mineralną grubości min. 40 mm na folii aluminiowej zbrojnej, natomiast kanał wywiewny W5 wyrzutowy od centrali do wyrzutni izolować wełną mineralną grubości min. 80 mm,
e) montażu agregatów skraplających z bezpośrednim odparowaniem czynnika chłodniczego na ścianie zewnętrznej wentylatorni na poziomie niskiego parteru z połączeniem ich rurami miedzianymi izolowanymi z chłodnicami,
f) podłączenia istniejącej instalacji ciepła technologicznego do nagrzewnicy centrali nawiewnej N5,
g) wykonania instalacji glikolowej między centralą wywiewną W5 i N5 z rur PP izolowanych matami na bazie kauczuku o grubości min. 30 mm w przestrzeniach ogrzewanych natomiast na zewnątrz budynku grubość min. 60 mm i zabezpieczenie z blachy stalowej ocynkowanej,
h) wykonania instalacji odprowadzania skroplin z rur twardych PCW klejonych,
i) wykonania instalacji elektrycznych do agregatów chłodniczych, do modułów sterujących agregatami chłodniczymi, do pomp obiegowych, do szaf sterowniczych centralami wentylacyjnymi,
j) wykonanie do central wentylacyjnych nawiewno-wywiewnych NW4 i NW5 instalacji i układów automatyki sterującej o parametrach kompatybilnych z układami i systemami sterowniczymi już zamontowanymi i wykorzystywanymi przez Zamawiającego (Zamawiający wskazuje, iż stosuje system El – Piast standard w zakresie automatyki szpitala).
k) - wykonanie wszystkich robót wykończeniowych budowlanych po robotach instalacyjnych
pozostałe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zostały wskazane w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 255 ust. 1) ustawy PZP:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne:
Termin składania ofert zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 ust. 1) ustawy PZP na modernizację instalacji wentylacji mechanicznej istniejących układów NW4 i NW5 w Centralnej Sterylizatorni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu upłynął dnia 01.08.2022r. godz. 9:00. Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |