Wymiana nawierzchni boiska osiedlowego w Lesznie
Miasto Leszno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00299225
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00299225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-10 07:52
- Lokalizacja
- Leszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f11fdca-0429-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6972259898
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00299225 z dnia 2022-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana nawierzchni boiska osiedlowego w Lesznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Leszno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kazimierza Karasia 15
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65 520 62 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bpw@leszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.leszno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_leszno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana nawierzchni boiska osiedlowego w Lesznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f11fdca-0429-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032482/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Wymiana nawierzchni boiska osiedlowego w Lesznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257735/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151866,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wymiana nawierzchni boiska osiedlowego w Lesznie”.
Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg wspólnego słownika zamówień CPV:
45111300-1 Roboty rozbiórkowe
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych,
45223800-4 Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
2. Przedmiot zamówienia:
W ramach zadania planuje się Przebudowę boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 22,0x12,5 m. Boisko o nawierzchni z trawy naturalnej należy przebudować na boisko o nawierzchni z trawy syntetycznej , zgodnie z opracowanym projektem budowlanym, stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.
Zakres robót:
1. Roboty przygotowawcze:
- szczegółowe zapoznanie się z projektem budowlanym,
- wizja lokalna w terenie,
2. Roboty rozbiórkowe i demontażowe koszo-bramek i małej architektury
3. Prace przygotowawcze ziemne
4. Wykonanie podbudowy pod boisko
5. Montaż obrzeży betonowych
6. Wykonanie nawierzchni boiska z trawy syntetycznej (min. Wymagania zawarte w dokumentacji projektowej)
7. Montaż wyposażenia sportowego i małej architektury.
Szczegółowy zakres robót budowlanych i sposób ich wykonania jest opisany w dokumentacji projektowej: projekcie technicznym, projekcie zagospodarowania terenu, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych- STWiORB oraz przedmiarach robót. Wymienione dokumenty są załącznikami SWZ (Załącznik nr 9 do SWZ) i wraz z nią są zamieszczone na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl/pn/um_leszno .
Zaleca się przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej miejsca prac. W tym celu Wykonawca winien skontaktować się z Zamawiającym w celu ustalenia terminu wizji lokalnej. Brak udziału Wykonawcy w wizji lokalnej nie zwalnia Wykonawcy z obowiązku dołożenia najwyższej staranności przy sporządzaniu oferty, w tym określeniu cen ofertowych za wykonanie poszczególnych robót. Koszty wizji lokalnej miejsca robót poniesie Wykonawca.
4. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w projekcie technicznym, projekcie zagospodarowania terenu, w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarach robót. Wymienione dokumentacje stanowią Załącznik nr 9 do SWZ.
5. Załączone do SWZ przedmiary robót mają jedynie charakter orientacyjny. Wykonawca sam dokona oceny ostatecznego zakresu robót w oparciu o projekt techniczny, projekty zagospodarowania terenu, przedmiary robót, STWiORB.
6. Dokumenty dotyczące przedmiotu zamówienia można pobrać ze strony https://platformazakupowa.pl/pn/um_leszno.
7. Przy wykonawstwie oraz odbiorze robót objętych zamówieniem obowiązywać będą zasady i wymagania określone w:
1) projekcie technicznym,
2) projekcie zagospodarowania terenu,
3) specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
4) obowiązujących normach,
5) przedmiarach robót
z uwzględnieniem poniższych warunków do w/w dokumentów:
1) Wykonawca dostarczy najpóźniej do pięciu dni przed podpisaniem umowy:
a) Kompletny raport z badań przeprowadzonych przez uprawnione laboratorium np. Labosport lub ISA-Sport lub Sports Labs Ltd, Ercat, dotyczący oferowanego systemu nawierzchni.
b) Karte techniczna oferowanej nawierzchni, potwierdzoną przez jej producenta, iż potwierdza wymagane przez Zamawiającego minimalne parametry,
c) Atest PZH dla oferowanej nawierzchni, wypełnienia oraz dla maty prefabrykowanej jeżeli zgodnie z raportem jest wymagana,
d) Autoryzację producenta trawy syntetycznej, wystawioną dla Wykonawcy na realizowaną inwestycję wraz z potwierdzeniem gwarancji udzielonej przez producenta na tę nawierzchnię (w oryginale).
2) ewentualne materiały porozbiórkowe, masy ziemne pozyskane przy przedmiotowej budowie należy zagospodarować we własnym zakresie. Powyższe należy ująć w cenie ofertowej włącznie z opłatą za wysypisko. Utylizację należy przeprowadzić zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t. j. Dz. U. z 2021 r., poz. 779 ze zm.) i jej koszt uwzględnić w cenie ofertowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Miasto Leszno, prowadzący postępowanie – Urząd Miasta Leszna, Wydział Inwestycji, działając na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 8 sierpnia 2022 r. godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta. Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Do wyboru oferty może dojść tylko wtedy, gdy Zamawiający otrzyma co najmniej jedną odpowiednią ofertę, czyli taką, która spełnia jego wszystkie wymagania. W przypadku nieotrzymania żadnej oferty Zamawiający ma obowiązek unieważnić postępowanie.
| 2022-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |