Usługi w zakresie konserwacji systemów gazów technicznych, medycznych i gazu ziemnego w obiektach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00299404
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00299404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-08-10 08:56
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b0dbe9b-08bf-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8520006757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeńRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie urządzeń regulacji gazu

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW KOŻYBSKISzczecin, PL · lot 0
665 999,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00299404 z dnia 2022-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi w zakresie konserwacji systemów gazów technicznych, medycznych i gazu ziemnego w obiektach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rybacka 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-204

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 48 00 778; 91 48 00 779

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pum_edu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi w zakresie konserwacji systemów gazów technicznych, medycznych i gazu ziemnego w obiektach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b0dbe9b-08bf-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269547/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-240/26/TP2/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług obejmujących konserwację systemów gazów technicznych, medycznych i gazu ziemnego (systemów) w obiektach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie poprzez prowadzenie bieżących oraz regularnych prac w zakresie serwisowania, obsługi systemów, przeglądów doraźnych i okresowych, jak również wykonywanie prac naprawczych w przypadku wystąpienia awarii w systemie. Ponadto zamówienie obejmuje również realizację prac remontowych i adaptacyjnych systemów gazów technicznych, medycznych i gazu ziemnego, mających na celu dostosowanie przedmiotowych systemów do potrzeb Zamawiającego. Prace świadczone będą na terenie budynków, a w przypadku usytuowania źródła gazów na zewnątrz budynku – również na terenach przyległych do obiektów wyszczególnionych w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17490,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17490,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17490,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WK Wiesław Kożybski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8521674283

7.3.3) Ulica: Niemierzyńska 17A

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-441

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 665999,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
- Ryczałtowa cena brutto w okresie 1 miesiąca wynosi 17 490,06 zł brutto;
- Stawka za jedną godzinę robocizny wraz z narzutami kosztów pośrednich i narzutami zysku wynosi 70,00 zł brutto.
2. Całkowita szacunkowa wartość umowy (maksymalna wartość zobowiązania Zamawiającego), stanowiąca jednocześnie górną granicę wynagrodzenia Wykonawcy, wynosi 665 999,99 zł brutto.
3. Umowa obowiązuje na czas określony 24 miesięcy, od daty podpisania umowy, albo do czasu wyczerpania kwoty przeznaczonej na realizację prac objętych niniejszą umową zależnie od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
2022-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi