Przebudowa ulicy Cichej w Bratianie - etap I

Gmina Nowe Miasto Lubawskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00299516
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00299516/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-10 09:27
Lokalizacja
Mszanowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56ef4bce-029c-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8771468461
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00299516 z dnia 2022-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Cichej w Bratianie - etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe Miasto Lubawskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118922

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podleśna 1

1.5.2.) Miejscowość: Mszanowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 56 472 63 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminanml.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanml.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56ef4bce-029c-11ed-8000-d680d39e541a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Cichej w Bratianie - etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56ef4bce-029c-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299516

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00254181/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RD.271.12.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty przygotowawcze, ziemne
- roboty pomiarowe
- roboty ziemne wraz z wywozem i utylizacją – w przypadku stwierdzenia przydatności wywożonego materiału zamawiający zastrzega sobie prawo wskazania miejsca do jego zdeponowania – 500 m3
- formowanie i zagęszczanie nasypów – 10 m3
Jezdnia z kostki betonowej
- mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości głębokości 10 cm – 900 m2
- warstwa z mieszanki związanej cementem C3/4 grubości 20 cm – 806 m2
- warstwa odsączająca z piasku grubości 20 cm – 94 m2
- krawężniki betonowe najazdowe 15x22 cm – 370 m
- ława pod krawężnik betonowa C12/15 z oporem – 29,6 m3
- podbudowa z mieszanki związanej cementem C8/10 grubości 20 cm – 781 m2
- nawierzchnia z kostki betonowej szarej grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 grubości 4 cm wraz z regulacją urządzeń – 781 m2
Wykończenia
- plantowanie ręczne – 200 m2
- oznakowanie pionowe – 3 szt.

UWAGA:
W trakcie realizacji przedmiotu zamówienia wykonywane będą przez odrębne podmioty roboty związane z budową linii światłowodowej oraz energetycznej (oświetlenie drogowe). Wykonawca zobligowany będzie do skoordynowania ww. całości robót poprzez zapewnienie wykonania przez odrębne podmioty linii światłowodowej i energetycznej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej, która składa się z projektu budowlanego, Szczegółowych Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót, przedmiaru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia publicznego, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej. Zamawiający na sfinansowanie zadania inwestycyjnego przeznaczył kwotę 173 000, 00 zł (informacja ta udostępniona została na stronie prowadzonego postępowania)

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209010,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356030,40 PLN

2022-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane