Zakup i dostawa materiałów żelazonośnych na potrzeby Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Metalurgii Żelaza w Gliwicach
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00299551
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-10 09:35
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6312691891
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żelazo
Wykonawcy
3 przyznane
STANCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZEDSIĘBIORSTWO CHEMICZNENiemce, PL
68 000 PLNADAM HERDABiłgoraj, PL
16 853,67 PLNSTANCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZEDSIĘBIORSTWO CHEMICZNENiemce, PL
68 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.