Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Samorządowego Przedszkola Publicznego w Kaliskach.”
Zespół Szkół Publicznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00299842
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-10 10:54
- Lokalizacja
- Kaliska, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5922011204
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
WieprzowinaŚwieży dróbRóżne produkty spożywczeProdukty głęboko mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybJajaPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty mleczarskie
Wykonawcy
3 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "TOMAX" BEATA SAKOWICZ MACIEJ TUSZYŃSKI SPÓŁKA JAWNASTAROGARD GDAŃSKI, PL
13 812,78 PLNWODNIK BARBARA I KRZYSZTOF RINGWELSCY SPÓŁKA JAWNAChojnice, PL
11 036,73 PLNWODNIK BARBARA I KRZYSZTOF RINGWELSCY SPÓŁKA JAWNAChojnice, PL
11 036,73 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.