Modernizacja obiektów stadionu miejskiego w Tłuszczu
GMINA TŁUSZCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00300052
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00300052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-10 11:47
- Lokalizacja
- Tłuszcz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9ae4656-082b-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 1251334845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00300052 z dnia 2022-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektów stadionu miejskiego w Tłuszczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TŁUSZCZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 10
1.5.2.) Miejscowość: Tłuszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-240
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@tluszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tluszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tluszcz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja obiektów stadionu miejskiego w Tłuszczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9ae4656-082b-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018338/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Modernizacja obiektów stadionu miejskiego w Tłuszczu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269015/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.31.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja obiektów stadionu miejskiego w Tłuszczu.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót w zakresie branż:
• budowlanej – polegające na wykonaniu robót budowlanych w budynku socjalnym, na trybunach i terenie zewnętrznym,
• sanitarnej – polegające na wykonaniu robót w instalacji wodnej, c.w.u. i kanalizacyjnej w budynku socjalnym,
• elektrycznej – polegające na wykonaniu robót w wewnętrznej instalacji elektrycznej w budynku socjalnym oraz na wykonaniu instalacji odgromowej budynku socjalnego
• robót o charakterze melioracyjnym – polegające na wykonaniu robót konserwacyjnych i umocnieniu wylotu istniejącego drenażu płyty boiska do rowu melioracyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
43124100-9 - Drenaże
90641000-2 - Usługi oczyszczania kanałów ściekowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ww. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w wyznaczonym terminie na składanie ofert, nie złożono żadnej oferty.| 2022-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |