Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Ułan Bator w trybie Projektuj i buduj

Ambasada RP w Ułan Bator

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00300169
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00300169/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-10 12:19
Lokalizacja
Ułan Bator, MN
Kraj zamawiającego
MN
ID przetargu
ocds-148610-627204bc-1890-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
brak
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKamieniarskie roboty wykończenioweMeble biuroweOkablowanie siecioweRóżny sprzęt

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ BRZEZIŃSKIGdańska, PL · lot 0
1 003 211,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00300169 z dnia 2022-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Ułan Bator w trybie Projektuj i buduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Ułan Bator

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sukhbaatar district, 1st khoroo, 13th Micro district, Olympic St.16, Apart.1103

1.5.2.) Miejscowość: Ułan Bator

1.5.3.) Kod pocztowy: P.-O. Box 1049

1.5.5.) Kraj: Mongolia

1.5.7.) Numer telefonu: +967 95953021

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ulanbator.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/mongolia/ambasada

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


placówka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Ułan Bator w trybie Projektuj i buduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-627204bc-1890-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300169

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Ambasada jest placówką dyplomatyczną. Jednocześnie jest samodzielna jednostką budżetową.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/IN/PZP/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1015587,72 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczeń na siedzibę Ambasady RP w Ułan Bator. Roboty projektowe, architektoniczne, budowlane , zabezpieczenia techniczne oraz pełne wyposażenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe

39130000-2 - Meble biurowe

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

39300000-5 - Różny sprzęt

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 982102 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1620000 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 982102 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz Brzeziński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191314569

7.3.3) Ulica: Lutniowa 21

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-298

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty Budowlane oraz Systemy Zabezpieczeń Technicznych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1003211,10 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Firma TB.INVEST spełnia warunki formalne.
2022-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane