Modernizacja sali wykładowej 111 w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej ul. Piątkowska 94 w Poznaniu
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00300187
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00300187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-10 12:24
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-132184b4-fdbe-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7770004960
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00300187 z dnia 2022-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali wykładowej 111 w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej ul. Piątkowska 94 w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-637
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zofia.kaczmarek@up.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://up-poznan.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sali wykładowej 111 w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej ul. Piątkowska 94 w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-132184b4-fdbe-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040653/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja sali wykładowej nr 111 - budynek WI ul. Piątkowska 94
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00244121/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 783/AZ/262/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji sali wykładowej 111 na podstawie projektu technicznego „Przebudowa auli 111 Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej”, zgodnie z opisem w rozdziale 3
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu wpłynęły dwie oferty, których ceny przewyższają kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2022-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |