„Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży oraz wsparcia specjalistycznego w ramach projektu Kuźnia Sztuki i Nauki - utworzenie świetlicy środowiskowej wraz z filiami na terenie gminy Gnojno”
GMINA GNOJNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00300536
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-10 13:44
- Lokalizacja
- Gnojno, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6551872472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
12 przyznanych
Renata KojaczRaczyce 89, PL
6396 PLNRenata KojaczRaczyce 89, PL
6396 PLNRenata KojaczRaczyce 89, PL
6396 PLNRenata KojaczRaczyce 89, PL
6396 PLNŁukasz ChodórBusko - Zdrój, PL
13 776 PLNŁukasz ChodórBusko - Zdrój, PL
13 776 PLNŁukasz ChodórBusko - Zdrój, PL
13 776 PLNJolanta GóźdźCzerwona Górka 23C, PL
6000 PLNDagmara JaroszKranów 21B, PL
6000 PLNJolanta GóźdźCzerwona Górka 23C, PL
6000 PLNRenata KojaczRaczyce 89, PL
4720 PLNRenata KojaczRaczyce 89, PL
4720 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.