Remont elewacji z dociepleniem ścian budynku przy ul. Chrobrego 48B w Wałbrzychu.
Gmina Wałbrzych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00004667
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00004667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-03 10:04
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9084d52-852a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8862584003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004667 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji z dociepleniem ścian budynku przy ul. Chrobrego 48B
w Wałbrzychu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzbwalbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,147623,0c41450906b18985e43fa7f5cd625e82.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji z dociepleniem ścian budynku przy ul. Chrobrego 48Bw Wałbrzychu.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9084d52-852a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030879/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Chrobrego 48b w Wałbrzychu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 Nabór nr FEDS.09.05-IP.01-033/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00499898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T-8/49/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 722266,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont elewacji z dociepleniem ścian, docieplenie stropodachu budynku zlokalizowanego przy ul. Chrobrego 48B w Wałbrzychu (działka nr302/2 obręb nr 19 Stary Zdrój), w ramach realizacji projektu pn.: „Renowacja zwiększająca efektywność energetyczną istniejących zabytkowych, komunalnych budynków mieszkalnych w Gminie Wałbrzych – mieście na prawach powiatu”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 11) ustawy Pzp, unieważnia się niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ Wykonawca w wyznaczonym terminie zakwestionował poprawienie omyłki, o której mowa w art. 223 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp.Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę, która podlegała poprawieniu w trybie art. 223 ust. 2 pkt 3, w zakresie innej omyłki polegającej na niezgodności oferty
z dokumentami zamówienia, niepowodującej istotnych zmian w treści oferty.
Wobec powyższego Podmiot prowadzący postępowanie z dniem 06.12.2024r. wystosował pismo do Wykonawcy, w którym przedstawił omyłki Wykonawcy i jednocześnie przedstawił metodologię poprawienia omyłek, wyznaczając przy tym termin 11.12.2024 do godz. 10:00 na wyrażenie przez Wykonawcę zgody na poprawienie w ofercie omyłki, w sposób wskazany w treści przedmiotowego pisma.
W dniu 11.12.2024r. o godz. 09:43 na platformę zakupową wpłynęło pismo od Wykonawcy, za pomocą którego Wykonawca nie wyraził zgody na poprawienie oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |