Wykonanie modernizacji natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja natrysków w szatniach basenowych”.
Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st Warszawy w Dzielnicy Żoliborz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00300923
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00300923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-10 15:03
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e58ed5c0-0812-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5252146964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00300923 z dnia 2022-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja natrysków w szatniach basenowych”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st Warszawy w Dzielnicy Żoliborz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016077929
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Potocka 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-652
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 832-45-50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@osir-zoliborz.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osir-zoliborz.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osirzoliborz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja natrysków w szatniach basenowych”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e58ed5c0-0812-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020474/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja natrysków szatni basenowych w budynku pływalni OSiR Żoliborz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268954/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-3/OSIR/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 283086,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Żoliborz, ul. Potocka 1 w Warszawie.
Zakres robót budowlanych:
• wyburzenie ścianek działowych;
• roboty demontażowe
• skucie istniejącej posadzki oraz płytek ściennych
• odtworzenie warstw posadzkowych od płyty żelbetowej
• wykonanie ścianek działowych;
• wykonanie instalacji elektrycznej;
• wykonanie nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej
• Położenie płytek ściennych i podłogowych oraz fugowanie;
• Montaż armatury i ceramiki, odwodnień, baterii natryskowych;
• dostawa i montaż drzwi;
• wymiana anemostatów
Uwaga:
Zamówieniem objęta jest również dostawa i montaż elementów wyposażenia wymienionych w dokumentacji projektowej.
Realizacja inwestycji winna być prowadzona bez zbędnego naruszania przewidzianych do zachowania elementów budowlanych, istniejące wyposażenie należy zabezpieczyć, a w przypadku uszkodzenia odtworzyć.
W trakcie prac prowadzone będą normalne zajęcia w budynku istniejącym. Musi to uwzględniać organizacja robót i zabezpieczenie zaplecza.
Szczegółowy zakres Przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ stanowiący jednocześnie załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz:
a) projektowane postanowienia umowy- załącznik nr 3 do SWZ;
b) dokumentacja projektowa - załącznik nr 9 do SWZ;
c) przedmiar robót – załącznik nr 8 do SWZ
d) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót– załącznik nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:• Art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”
Podstawa faktyczna:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2022-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |