Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem
GMINA DĄBRÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00301066
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00301066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-10 16:20
- Lokalizacja
- Dąbrówka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-868d97f2-f6e6-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 1251334785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00301066 z dnia 2022-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dabrowka.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-868d97f2-f6e6-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072273/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. Ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00228686/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem zgodnie z dokumentacją techniczna stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiotowa inwestycja jest położona w miejscowości Guzowatka, Gmina Dąbrówka. Istniejąca droga o szerokości od 3,5m do 4.5 m posiada nawierzchnię ulepszoną granulatem asfaltowym dobrym stanie technicznym z obustronnym poboczem ziemnym. Odwodnienie odbywa się powierzchniowo na tereny biologicznie i istniejącego rowu przydrożnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota najkorzystniejszej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 337275,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 621150,00 PLN
| 2022-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |