Roboty instalacyjne branży gazowej w budynkach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00301172
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00301172/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 07:27
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4762b547-08b4-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9531011863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00301172 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty instalacyjne branży gazowej w budynkach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@adm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/adm_bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty instalacyjne branży gazowej w budynkach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4762b547-08b4-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301172
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017271/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.49 Roboty instalacyjne gazowe obejmujące budowę / przebudowę instalacji gazowej ul. Przemysłowa 26/1a i 2
1.1.50 Roboty instalacyjne gazowe obejmujące budowę / przebudowę instalacji gazowej ul. Przemysłowa 28/1, 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269400/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 48/PM/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 63589,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane branży instalacyjnej gazowej (Roboty) polegające na rozbudowie wewnętrznej instalacji gazowej z budową instalacji c.o. i c.w.u wraz z zasilaniem elektrycznym dla kotła gazowego i budową przewodu powietrzno-spalinowego po elewacji budynku dla zamieszkałych gminnych lokali mieszkalnych nr 1 i nr 3 usytuowanych w budynku przy ul. Przemysłowej 28 w Bydgoszczy, zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną. Dodatkowy zakres zamówienia obejmuje również wykonanie robót przygotowawczych, towarzyszących i odbiorowych pozwalających na prawidłowy odbiór robót oraz robót porządkowych i organizacyjnych (w tym przenoszenie istniejącej zabudowy) w lokalach mieszkalnych oraz w częściach wspólnych budynku, przy zachowaniu ciągłości zamieszkania i przebywania osób mieszkającyh.UWAGA:
• projekt budowlany wiąże Wykonawcę w części dotyczącej lokalu mieszkalnego nr 1 i 3 stanowiących zakres niniejszego postępowania.
• Wykonawca winien uwzględnić w cenie oferty konieczność zachowania ciągłości zamieszkania lokali mieszkalnych przy zachowaniu przebywania osób zamieszkujących lokal. Wykonawca winien przewidzieć zabezpieczenie terenu budowy, organizację na terenie budowy tj. ewentualne przenoszenie istniejących elementów wyposażenia lokali oraz czasowy demontaż i ponowny montaż mebli i urządzeń, sprzątaie po robotach itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 39400,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane branży instalacyjnej gazowej (Roboty) polegające na rozbudowie wewnętrznej instalacji gazowej z budową instalacji c.o. i c.w.u wraz z zasilaniem elektrycznym dla kotła gazowego i budową przewodu powietrzno-spalinowego dla zamieszkałego gminnego lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku przy ul. Przemysłowej 26 w Bydgoszczy, zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną. Dodatkowy zakres zamówienia obejmuje również wykonanie robót przygotowawczych, towarzyszących i odbiorowych pozwalających na prawidłowy odbiór robót oraz robót porządkowych i organizacyjnych (w tym przenoszenie istniejącej zabudowy) w lokalach mieszkalnych oraz w częściach wspólnych budynku, przy zachowaniu ciągłości zamieszkania i przebywania osób mieszkającyh.UWAGA:
• projekt budowlany wiąże Wykonawcę w części dotyczącej lokalu mieszkalnego nr 2 stanowiącego zakres niniejszego postępowania.
• Wykonawca winien uwzględnić w cenie oferty konieczność zachowania ciągłości zamieszkania lokali mieszkalnych przy zachowaniu przebywania osób zamieszkujących lokal. Wykonawca winien przewidzieć zabezpieczenie terenu budowy, organizację na terenie budowy tj. ewentualne przenoszenie istniejących elementów wyposażenia lokali oraz czasowy demontaż i ponowny montaż mebli i urządzeń, sprzątaie po robotach itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
44621221-4 - Części kotłów grzewczych centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 24188,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |