Zakup i dostawa ambulansu do transportu pacjentów typ A2 wraz ze sprzętem medycznym - II
MIEJSKO - GMINNA PRZYCHODNIA W ŚWIECIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00442302
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00442302/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-02 09:47
- Lokalizacja
- Świecie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eadce097-f0e3-4b65-954e-85d1eafb9e62
- Identyfikator
- 5591697046
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
KaretkiPojazdy do transportu chorychRóżne urządzenia i produkty medyczneUrządzenia medyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442302 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa ambulansu do transportu pacjentów typ A2 wraz ze sprzętem medycznym - II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO - GMINNA PRZYCHODNIA W ŚWIECIU
1.3.) Oddział zamawiającego: MGP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091452062
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 80
1.5.2.) Miejscowość: Świecie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: techniczny@mgp-swiecie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mgp-swiecie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mgp-swiecie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa ambulansu do transportu pacjentów typ A2 wraz ze sprzętem medycznym - II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eadce097-f0e3-4b65-954e-85d1eafb9e62
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442302
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00250593/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup karetki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430146
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP-4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ambulansu do transportu pacjentów typ A2 wraz ze sprzętem medycznym, wyprodukowanym nie wcześniej niż 2024r. zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia- załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114121-3 - Karetki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114122-0 - Pojazdy do transportu chorych
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |