Kompleksowa usługa wykonania przeglądów sprzętu medycznego w Pabianickim Centrum Medycznym Sp.z.o.o., przy ul. Jana Pawła II 68 4/ZP/TP1/U/22
Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00301318
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-11 08:47
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7312002395
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
78 przyznanych
Instal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
1280,02 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
192 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
648 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
486 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
162 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
162 PLNEMTEL ŚLIWA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL
1036,8 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
162 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
3883,68 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
970,92 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
970,92 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
3445,2 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
1123,2 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
3542,4 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
2332,8 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
384 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
576,01 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
832,01 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
256 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
192 PLNARKADIUSZ DOBKOWSKIOstrołęka, PL
12 960 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
256 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
448,01 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
64 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
97,2 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
128 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
64 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
128 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
128 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
64 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
64 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
64 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
64 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
64 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
320 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
256 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
128 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
64 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
216 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
216 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
54 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
378 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
540 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
162 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
162 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
162 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
2520,72 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
2100,6 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
1020,6 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
918 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
756 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
162 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
216 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
324 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
54 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
1634,05 PLNPIOTR KRĘGIELWola Kopcowa, PL
128 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
2790,22 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
34 957,81 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
1792,02 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
512,01 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
320 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
384 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
320 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
576,01 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
2688,03 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
256 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
960,01 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
6048 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
1944 PLNEndomedical GmbHLauenburg, DE
2246,4 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
128 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7726,85 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
384 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
192 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
448,01 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
1216,02 PLNInstal Serwis Michał KrzyczmanikŁódź, PL
960,01 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.