Budowę przystanku autobusowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Obozowej.
MIASTO OŚWIĘCIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00301526
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00301526/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 09:44
- Lokalizacja
- Oświęcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec058061-1943-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5492197458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00301526 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowę przystanku autobusowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Obozowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OŚWIĘCIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zaborska 2
1.5.2.) Miejscowość: Oświęcim
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 33/8466222, 33/8466223
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.oswiecim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oswiecim.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowę przystanku autobusowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Obozowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec058061-1943-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301526
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023284/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa przystanku autobusowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Obozowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający wszczął postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki z uwagi, iż w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie zołożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP.271.25.2022.III
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.33.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa przystanku autobusowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Obozowej.
Przedmiot obejmuje w szczególności:
1) demontaż istniejącej wiaty przystankowej i utwardzenia,
2) budowę wiaty przystankowej z toaletą przy zatoce autobusowej,
3) podłączenie zasilania w energię elektryczną z istniejącej wewnętrznej linii zasilającej,
4) wykonanie przyłącza wody,
5) wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej,
6) wykonanie przyłączy i instalacji zewnętrznych,
7) wykonanie utwardzenia terenu wokół nowej inwestycji,
8) wykonanie trawnika,
9) prace, czynności i procedury nieokreślonych lub niewymienionych wprost w zaproszeniu lub w dokumentach dołączonych, a niezbędne dla właściwego i należytego wykonania umowy, takie jak m.in.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215500-2 - Toalety publiczne
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy Pzp Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki z uwagi, iż negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W prowadzonym postępowaniu nie doszło do wynegocjowania postanowień umowy pomiędzy stronami prowadzącymi negocjacje w sprawie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |