Przebudowa drogi leśnej nr DL 1/04 w leśnictwie Grodysławice
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tomaszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00301539
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00301539/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 09:47
- Lokalizacja
- Pasieki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc1f9ebf-fd07-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9210004658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00301539 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej nr DL 1/04 w leśnictwie Grodysławice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tomaszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950015078
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Pasieki
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846642458
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tomaszow@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tomaszow.lublin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-tomaszow/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi leśnej nr DL 1/04 w leśnictwie Grodysławice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc1f9ebf-fd07-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301539
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00168741/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi Sośnina
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245190/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1656544,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Grodysławice. Przebudowywany odcinek drogi ma długość 1755 mb. Przedmiotowy odcinek drogi stanowi uzupełnienie istniejącej sieci dróg leśnych. Początek odcinka usytuowano na granicy pasa drogowego drogi wojewódzkiej nr 852. Koniec odcinka przebudowywanej drogi leśnej zlokalizowano w km 1+755,00 na rozwidleniu.
W stanie istniejącym teren przewidziany pod przebudowę przedmiotowej drogi leśnej znajduje się na działkach Nr 1021, 1022, 1024, 1025, 1027, 1028, 1029, 1033/1, 1034, 1035, obręb 26 – Wólka Pukarzowska, gmina Łaszczów, powiat tomaszowski.
Na przeważającej długości teren przebudowywanej drogi dojazdowej jest pokryty zielenią roślinną. Skrajnia drogi jest miejscowo zakłócona przez gęste zakrzaczenie, zagajniki oraz drzewa. Szerokość korony drogi wynosi około 3,50 m.
Na terenie objętym niniejszym opracowaniem nie występuje uzbrojenie techniczne.
Granice zewnętrzne opracowania wyznaczają obszary leśne.
Program użytkowy składa się z wykonania nawierzchni drogi leśnej z płyt żelbetowych wielootworowych typu JOMB oraz z płyt pełnych wraz ze związanymi z tym robotami towarzyszącymi. W zaprojektowanej nawierzchni przyjęto jezdnię z dwóch równoległych pasów płyt o szerokości 1,00 m każdy, oddalonych od siebie o 0,85 m (na odcinku od km 0+550,00 do km 0+800,00 jeden pas płyt żelbetowych pełnych o wymiarach 3,00 x 1,50 x 0,15).
Zaprojektowano wypełnienie pasa środkowego kruszywem. W obrębie składnic i mijanek zaprojektowano nawierzchnię jezdni z trzech równoległe ułożonych pasów płyt.
Na całym odcinku drogi zaprojektowano obustronne pobocza o szerokości 0,75 m (w tym 0,30 m pobocze umocnione kruszywem). Wzdłuż trasy przebudowywanej drogi leśnej zaprojektowano składnice utwardzone (5 szt.), mijanki (1 szt.) oraz zjazdy (13 szt.) na drogi boczne. Na całej długości przebudowywanej drogi zaprojektowano rowy przydrożne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają odpowiednio: dokumentacja projektowa, tj. projekt budowlany, przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2066400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2066400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2066400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo – Handlowe „PRIMA-BUD” Andrzej Sobczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8641317628
7.3.3) Ulica: Wiśniowa 5A
7.3.4) Miejscowość: Sandomierz
7.3.5) Kod pocztowy: 27-600
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2066400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |