Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00301551
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00301551/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-11 09:49
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5829f112-0984-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
6440015167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychUliczne słupy oświetlenioweDrogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneOznakowanie drogoweRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty drogoweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąRóżne usługi inżynieryjneUsługi geologiczneUsługi sporządzania map

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00301551 z dnia 2022-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 296 07 77

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.lonska@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,93897,8404bcd4a6e71bc8b53cd63eb66dfd52.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5829f112-0984-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301551

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011576/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272483/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.64.2022.JŁ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego i wykonanie robót budowlanych w formule: „Zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca”.
2.Nazwa zadania dla części 1 zamówienia - Przebudowa 6 przejść w al. Mireckiego i ul. Moniuszki;
3. Szczegółowe opisy przedmiotów zamówienia dla każdej z części zamówienia zostały zawarte w – Załączniku nr 2 do SWZ - Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
4.Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.
5.Zamówienie otrzymało dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45233140-2 - Roboty drogowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71351910-5 - Usługi geologiczne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.) Wartość części: 282990,70 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego i wykonanie robót budowlanych w formule: „Zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca”.
2.Nazwa zadania dla części 2 zamówienia - Przebudowa 3 przejść w ul. Wojska Polskiego;
3. Szczegółowe opisy przedmiotów zamówienia dla każdej z części zamówienia zostały zawarte w – Załączniku nr 2 do SWZ - Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
4.Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.
5.Zamówienie otrzymało dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45233140-2 - Roboty drogowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71351910-5 - Usługi geologiczne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.) Wartość części: 142005,35 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego i wykonanie robót budowlanych w formule: „Zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca”.
2.Nazwa zadania dla części 3 zamówienia - Przebudowa 2 przejść w dzielnicy Kazimierz Górniczy;
3. Szczegółowe opisy przedmiotów zamówienia dla każdej z części zamówienia zostały zawarte w – Załączniku nr 2 do SWZ - Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
4.Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.
5.Zamówienie otrzymało dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45233140-2 - Roboty drogowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71351910-5 - Usługi geologiczne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.) Wartość części: 79736,90 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego i wykonanie robót budowlanych w formule: „Zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca”.
2.Nazwa zadania dla części 4 zamówienia - Przebudowa 2 przejść w dzielnicy Pogoń;
3. Szczegółowe opisy przedmiotów zamówienia dla każdej z części zamówienia zostały zawarte w – Załączniku nr 2 do SWZ - Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
4.Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.
5.Zamówienie otrzymało dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45233140-2 - Roboty drogowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71351910-5 - Usługi geologiczne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.) Wartość części: 105717,15 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego i wykonanie robót budowlanych w formule: „Zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca”.
2.Nazwa zadania dla części 5 zamówienia - Przebudowa 2 przejść w rejonie ul. Jagiellońskiej;
3. Szczegółowe opisy przedmiotów zamówienia dla każdej z części zamówienia zostały zawarte w – Załączniku nr 2 do SWZ - Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
4.Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.
5.Zamówienie otrzymało dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45233140-2 - Roboty drogowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71351910-5 - Usługi geologiczne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.) Wartość części: 79736,90 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego i wykonanie robót budowlanych w formule: „Zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa przejść dla pieszych na terenie miasta Sosnowca”.
2.Nazwa zadania dla części 6 zamówienia - Przebudowa przejścia w ul. Dmowskiego.
3. Szczegółowe opisy przedmiotów zamówienia dla każdej z części zamówienia zostały zawarte w – Załączniku nr 2 do SWZ - Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
4.Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.
5.Zamówienie otrzymało dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45233140-2 - Roboty drogowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71351910-5 - Usługi geologiczne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.) Wartość części: 39868,45 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 08.08.2022 r. do godziny 10:00.
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie została złożona żadna oferta.
Z uwagi na powyższe Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 08.08.2022 r. do godziny 10:00.
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie została złożona żadna oferta.
Z uwagi na powyższe Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 08.08.2022 r. do godziny 10:00.
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie została złożona żadna oferta.
Z uwagi na powyższe Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 08.08.2022 r. do godziny 10:00.
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie została złożona żadna oferta.
Z uwagi na powyższe Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 08.08.2022 r. do godziny 10:00.
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie została złożona żadna oferta.
Z uwagi na powyższe Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 08.08.2022 r. do godziny 10:00.
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie została złożona żadna oferta.
Z uwagi na powyższe Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia.

2022-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane