Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ogrodzona

Gmina Łęki Szlacheckie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00301678
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00301678/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-11 10:18
Lokalizacja
Łęki Szlacheckie, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c6d3120e-0746-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7711154273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00301678 z dnia 2022-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ogrodzona

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęki Szlacheckie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łęki Szlahceckie 13D

1.5.2.) Miejscowość: Łęki Szlacheckie

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-352

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 787-53-25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lekiszlacheckie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lekiszlacheckie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.lekiszlacheckie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ogrodzona

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6d3120e-0746-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301678

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027400/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ogrodzona

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266012/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Przebudowa drogi wewnętrzna w miejscowości Ogrodzona na nr dz. 580, 581, 582 569, 588, 589 obręb Ogrodzona i 135
obręb Ogrodzona i 578, 586 obręb Ogrodzona gmina Łęki Szlacheckie.
Parametry charakterystyczne przebudowywanego obiektu:
• Kategoria drogi - wewnętrzna
• Szerokość drogi - 3,5m – od km 0+000 do km 0+ 632
- 3,0m od km 0+632 do km 0+990
• Pobocze - 0,5 m
• Długość odc. dr. w opracowaniu - 0+990 m
• Przekrój drogi - drogowy
• Spadek jezdni - daszkowy 2% (za zgodą inspektora dopuszcza się jednostronny 2%)
Zestawienie powierzchni:
• Nawierzchnia jezdni - 3295 [m2]
• Nawierzchnia poboczy - 830,00 [m2]
Przedmiot zamówienia o którym mowa w ust. 1, został szczegółowo opisany w SWZ oraz dokumentacji projektowej
stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ, zawierającej :
Przedmiar robót
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
Projekt budowlany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przed otwarciem ofert Zamawiający opublikował informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia - tj. 250 000,00 zł. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta na kwotę wyższą niż przewidziana przez Zamawiającego w budżecie. Zaoferowana przez Wykonawcę cena - 533 198,36 zł przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia przy jednoczesnym braku możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 533198,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 533198,36 PLN

2022-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane