Zakup używanego samochodu specjalnego (specjalistycznego typu WUKO) do czyszczenia kanalizacji ssąco-płuczący.
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00004745
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00004745/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-03 10:13
- Lokalizacja
- Susz, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e297923-9d6b-417e-af9f-86493ab25842
- Identyfikator
- 7441700523
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004745 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup używanego samochodu specjalnego (specjalistycznego typu WUKO) do czyszczenia kanalizacji ssąco-płuczący.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280052586
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kajki 9
1.5.2.) Miejscowość: Susz
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-240
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zuksusz@zuksusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuksusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e297923-9d6b-417e-af9f-86493ab258421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup używanego samochodu specjalnego (specjalistycznego typu WUKO) do czyszczenia kanalizacji ssąco-płuczący.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e297923-9d6b-417e-af9f-86493ab25842
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004745
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644238
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 510450 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup używanego samochodu specjalnego (specjalistycznego typu WUKO )do czyszczenia kanalizacji ssąco-płuczący”.
1) Pojazd (podwozie) nie starszy niż z 2014 roku, zabudowa typu WUKO nie starsza niż z 2020 roku,
2) Przebieg nie większy niż 700 tys. km.
3) Silnik pojazdu o mocy nie mniejszej niż 200 kW
4) Pojemność silnika pojazdu nie większa niż 8000,00 cm3
5) Samochód 2 osiowy, z co najmniej jedną osią napędową
6) Skrzynia biegów manualna lub automatyczna
7) Kabina co najmniej 2 miejscowa
8) Pojemność zbiornika na osad co najmniej 11 m3
9) Zbiornik z blachy o grubości co najmniej 8 mm
10) Pojemność komory/komór na wodę co najmniej 1 m3
11) Ciśnienie pompy wodnej co najmniej 160 bar
12) Wydajność pompy wodnej, ciśnieniowej od 130 l/min.
13) Wskaźnik ciśnienia roboczego pompy wodnej
14) Hydrauliczny napęd pompy wodnej i kompresora
15) Kompresor chłodzony powietrzem o wydajności co najmniej 14000 l/min
16) Wąż ssący min. DN 125 o długości co najmniej 10 mb.
17) Wąż ciśnieniowy min. DN 25 – o długości co najmniej 100 mb, zwijarka z napędem hydraulicznym zamontowana na tylnej dennicy, wąż wyposażony w co najmniej dwie, wymienne dysze
18) Możliwość jednoczesnej pracy pompy ssącej i pompy wodnej
19) Regulacja parametrów pracy pompy wodnej
20) Tylna klapa otwierana hydraulicznie, ryglowana ręcznie – co najmniej 8 szt. kierownic
21) Opróżnienie zbiornika przez gródź lub podnoszenie za pomocą siłownika hydraulicznego
22) Po każdej ze stron pojazdu ramki na umieszczenie reklamy
23) Pojazd w pełni wyposażony i gotowy do eksploatacji, zaopatrzony w opony jezdne nie starsze niż 5 lat od daty produkcji i zużyciu bieżnika nie większym jak 80% jego nominalnej wysokości
24) Dokumentacja serwisowa potwierdzona fakturami co najmniej z ostatnich 3 lat
25) Wykonawca udziela Zamawiającemu na pojazd i zabudowę gwarancji i rękojmi wynoszącej 12 miesięcy. Okres gwarancji i rękojmi rozpoczyna bieg od daty podpisania protokołu zdawczo-
odbiorczego bez zastrzeżeń.
26) W okresie gwarancji i rękojmi Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w przypadku konieczności dokonania naprawy poza siedzibą Zamawiającego, odebrał i dostarczył po naprawie przedmiot
dostawy od i do Zamawiającego własnym transportem i na własny koszt.
27) Czas reakcji serwisu na zgłoszenie awarii/uszkodzenia nie dłużej niż 24 godziny od momentu zgłoszenia przez zamawiającego w sposób określony w umowie.
28) Pojazd musi być zarejestrowany w Polsce i posiadać ważne ubezpieczenie OC i przegląd
techniczny
29) Pojazd należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego tj. 14-240 Susz, ul. Kajki 9 na własny koszt i ryzyko, gdzie nastąpi odbiór końcowy.
30) Przedmiot zamówienia musi być własnością Wykonawcy, wolny od wad prawnych oraz praw osób trzecich i nie może stanowić przedmiotu zabezpieczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 510450 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 510450 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 510450 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewierty Sterowane Małgorzata Tomaszewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811256546
7.3.3) Ulica: Sucharskiego 16
7.3.4) Miejscowość: Susz
7.3.5) Kod pocztowy: 14-240
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 510450 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |