„Wykonanie ekspertyz obiektów mostowych wraz z opracowaniem PFU naprawy, z podziałem na 2 części”
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00301731
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-11 10:31
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7251713273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli mostów
Wykonawcy
2 przyznane
PRACOWNIA PROJEKTOWA MID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
59 040 PLNPRACOWNIA PROJEKTOWA MID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
59 040 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.