„Budowa urządzenia wodnego - studni nr 2 w m. Trzcianka wraz z infrastrukturą towarzyszącą"
Gmina Łyszkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00301846
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00301846/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 10:57
- Lokalizacja
- Łyszkowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-526cf1b0-0b94-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8341775108
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00301846 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa urządzenia wodnego - studni nr 2 w m. Trzcianka
wraz z infrastrukturą towarzyszącą"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łyszkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148325
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 11
1.5.2.) Miejscowość: Łyszkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-420
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 46 811 61 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lyszkwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lyszkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa urządzenia wodnego - studni nr 2 w m. Trzciankawraz z infrastrukturą towarzyszącą"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-526cf1b0-0b94-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301846
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033164/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa urządzenia wodnego - studni nr 2 w m. Trzcianka wraz z infrastrukturą towarzyszącą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274387/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z PFU Zamawiający przewiduje zaprojektowanie oraz budowę urządzenia wodnego umożliwiającego pobór wód podziemnych o zdolności poboru wody w ilości Q=48,0 m³/h dla potrzeb zaopatrzenia w wodę istniejącego wodociągu wiejskiego – ujęcia wód podziemnych w miejscowości Trzcianka, gmina Łyszkowice – studnia nr 2 na dz. nr 127. Otwór studzienny obudowany zostanie obudową studzienną żelbetonową, kręgową. Dotychczasowe ujęcie wodociągu wiejskiego w m. Trzcianka składało się z 1 studni głębinowej- nr 1, która stanowiła jedyne źródło zaopatrzenia istniejącego wodociągu w wodę. Studnia nr 2 będzie pełniła role podstawowego źródła zaopatrzenia w wodę, a studnia nr 1 przejmie funkcję ujęcia awaryjnego.
1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót budowlanych (Zamawiający przekaże Wykonawcy stosowne upoważnienie) na wykonanie obudowy ujęcia wód podziemnych nr 2 wraz z rurociągiem łączącym nowo wybudowane ujęcie z istniejącą stacją uzdatniania wody w miejscowości Trzcianka.
1.2. W ramach niniejszego zamówienia należy wykonać kompletną dokumentację projektową wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę/braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych (Zamawiający przekaże Wykonawcy stosowne upoważnienie) na wykonanie obudowy ujęcia wód podziemnych nr 2 wraz z rurociągiem łączącym nowo wybudowane ujęcie z istniejącą stacją uzdatniania wody w miejscowości Trzcianka.
1.3. Zakres usług objętych zamówieniem stanowi:
- zaprojektowanie i wykonanie dokumentacji technicznej dla budowy ujęcia wód podziemnych nr 2 wraz z budową rurociągu łączącego nowo wybudowane ujęcie z istniejąca stacją uzdatniana wody oraz niezbędnym uzbrojeniem oraz infrastrukturą techniczną;
- sporządzenie przedmiaru robót wraz z kosztorysem inwestorskim;
- sporządzenie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych ze szczegółowością wskazaną w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 02.09.2004r. w sprawie szczegółowej zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno – użytkowego oraz uzyskanie pozwolenia na budowę/braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych dla ujęcia wód podziemnych i rurociągu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 09.08.2022 r. do godz. 9:00 nie wpłynęła żadna oferta w postępowaniu.| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |