Remont i przebudowa budynku przy Placu Wolności 3 w Tuliszkowie z przeznaczeniem na utworzenie ‘Klubu Seniora” ( Program Klub Senior + Moduł I)

GMINA I MIASTO TULISZKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00301858
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00301858/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-11 11:00
Lokalizacja
Tuliszków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-231b897e-e0cc-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6681929905
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieBetonowanieRoboty izolacyjneInstalowanie ścianek działowychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie wyrobów metalowychRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRóżne meble i wyposażenieKrzesłaStolikiMeble konferencyjneSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściBiurkaSzafyMeble i wyposażenie kuchniChłodziarki i zamrażarkiKuchenki mikrofalowePłyty grzewcze (AGD)Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowegoŁóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowaneWyposażenie różnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi wycinania drzew

Wykonawcy

2 przyznane

LEOPARD - BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGozdów, PL · lot 0
728 517,55 PLN
TRONUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
107 010 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00301858 z dnia 2022-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynku przy Placu Wolności 3 w Tuliszkowie
z przeznaczeniem na utworzenie ‘Klubu Seniora” ( Program Klub Senior + Moduł I)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO TULISZKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019527

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Powstańców Styczniowych 1863r. 1

1.5.2.) Miejscowość: Tuliszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-740

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63 279 31 16

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tuliszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuliszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.tuliszkow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa budynku przy Placu Wolności 3 w Tuliszkowie
z przeznaczeniem na utworzenie ‘Klubu Seniora” ( Program Klub Senior + Moduł I)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-231b897e-e0cc-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301858

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026914/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont i przebudowa budynku przy Placu Wolonosci 3 w Tuliszkowie z przeznaczeniem na utworzenie"Klubu Seniora" ) program Klub Senior+ MODUŁ I)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187035/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 756260,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część pierwsza: Remont i przebudowa budynku przy Placu Wolności 3
w Tuliszkowie – roboty ogólnobudowlane.

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest remont i przebudowa budynku przy Placu Wolności 3 w Tuliszkowie obejmujący roboty ogólnobudowlane wraz z robotami branży sanitarnej i branży elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 484648,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część druga: Wyposażenie budynku przy Placu Wolności 3 w Tuliszkowie.

Przedmiotem niniejszego zamówienia wyposażenie wnętrza budynku przy Placu Wolności 3
w Tuliszkowie obejmujące dostawę m.in. mebli kuchennych, krzeseł, stolików, stołu konferencyjnego, kanap, biurek, szaf, ławek ubraniowych itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39112000-0 - Krzesła

39143310-2 - Stoliki

39153000-9 - Meble konferencyjne

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39121100-7 - Biurka

39141300-5 - Szafy

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

39711362-4 - Kuchenki mikrofalowe

39711420-9 - Płyty grzewcze (AGD)

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.) Wartość części: 66195,85 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Część trzecia: Zagospodarowanie terenu przy budynku na Placu Wolności 3
w Tuliszkowie

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zagospodarowanie terenu przy budynku na Placu Wolności 3 w Tuliszkowie obejmujące wykonanie niwelacji terenu, ścian oporowych, nawierzchni z kostki brukowej, płyty śmietnika, terenów zielonych, utwardzenia terenu i barier ochronnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 205416,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 728517,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 728517,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 728517,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leopard-Bud Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6662119476

7.3.3) Ulica: Księcia Józefa 3

7.3.4) Miejscowość: Gozdów

7.3.5) Kod pocztowy: 62-604

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 728517,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107010,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107010,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107010,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRONUS POLSKA SP. ZO.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272680141

7.3.3) Ulica: Ordona 2A

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-237

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107010,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta na część trzecią zamówienia

2022-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane