DOSTAWA MATERIAŁU SZEWNEGO, STAPLERÓW I SIATEK DLA SP ZOZ w ŁĘCZNEJ

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00302036
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-11 11:51
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7132393684
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe

Wykonawcy

9 przyznanych

MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
121 467,6 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
121 467,6 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
121 467,6 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
350 146,3 PLN
SUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
16 092 PLN
"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4596,8 PLN
MEDITRADE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
121 467,6 PLN
JOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
476 526,24 PLN
JOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
476 526,24 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.