Remont pokrycia dachu oraz instalacji odgromowej w budynku „A” Sądu Okręgowego w Łodzi, etap 2. i 3. wg dokumentacji projektowej.
Sąd Okręgowy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00302216
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00302216/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 12:30
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81b25a47-0cb0-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7251042790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00302216 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu oraz instalacji odgromowej w budynku „A” Sądu Okręgowego w Łodzi, etap 2. i 3. wg dokumentacji projektowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7251042790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Dąbrowskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-921
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 6778938
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lodz.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodz.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sąd powszechny - sprawowanie wymiaru sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachu oraz instalacji odgromowej w budynku „A” Sądu Okręgowego w Łodzi, etap 2. i 3. wg dokumentacji projektowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81b25a47-0cb0-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302216
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00086523/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont instalacji odgromowej, remont dachu, świetlika i wymiana okien w budynkach "A" i "B" Sądu Okręgowego w Łodzi.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00276910/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.XXVII.262-7/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 691127,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujący zakres:
- demontaż pokrycia z papy, ocieplenia ze styropianu, instalacji odgromowej;
- rozbiórka i podwyższenie murków powyżej połaci dachowych;
- rozbiórka rynien wraz z ich ponownym montażem;
- wzmocnienie, w razie potrzeby, istniejącej blachy trapezowej;
- montaż paroizolacji, ocieplenia i pokrycia dachowego z papy;
- uzupełnienie i poprawienie mocowań istniejących obróbek blacharskich;
- wykonanie obróbek blacharskich na murkach powyżej połaci dachowych;
- uzupełnienie warstw tynkarskich i malarskich kominów powyżej połaci dachowych;
- montaż instalacji odgromowej wraz z iglicami oraz oczyszczeniem i konserwacją przewodów odprowadzających.
Szczegółowy zakres robót został określony w projekcie budowlanym i przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu wyznaczono na dzień 11 sierpnia 2022 r., godz. 09:00. W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie została złożona żadna oferta.W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |