Wykonanie robót remontowych budynku mieszkalnego przy ul. Łuczniczej 1/Krasińskiego 35 w Szczecinie, polegających na wzmocnieniu wykusza od strony ul. Łuczniczej 1
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00302328
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00302328/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 12:51
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0deb4c0-0cc1-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8513163987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty izolacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00302328 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowych budynku mieszkalnego przy ul. Łuczniczej 1/Krasińskiego 35 w Szczecinie, polegających na wzmocnieniu wykusza od strony ul. Łuczniczej 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321243470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mariacka 25
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-546
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielak@zbilk.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zbilk_szczecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót remontowych budynku mieszkalnego przy ul. Łuczniczej 1/Krasińskiego 35 w Szczecinie, polegających na wzmocnieniu wykusza od strony ul. Łuczniczej 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0deb4c0-0cc1-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302328
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007370/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont budynku przy ul. Łucznicza 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278085/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZBiLK.DZP.EB.171-43-TP/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych budynku mieszkalnego przy ul. Łuczniczej 1/Krasińskiego 35 w Szczecinie, polegających na wzmocnieniu wykusza od strony ul. Łuczniczej 1- zszycie wykusza z bryłą budynku, podbicie fundamentów, wykonanie projektu warsztatowego zabezpieczenia na czas wykonywania robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 120 326,36 zł brutto , natomiast cena oferty najkorzystniejszej to kwota w wysokości 180 649,80 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków na realizację zamówienia. W związku z powyższym, przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136138,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180649,80 PLN
| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |