„Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych”
Gmina Wisła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00302334
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00302334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 12:53
- Lokalizacja
- Wisła, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-957829ed-e23f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5482405659
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00302334 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3
1.5.2.) Miejscowość: Wisła
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://um.wisla.pl/SWZ/2022_amfiteatr/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-957829ed-e23f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004655/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru w Wiśle
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00190819/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.20.2022.JP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nadbudowa, rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku zaplecza amfiteatru z przeznaczeniem na budynek do prowadzenia działań kulturalnych i społecznych wraz z elementami infrastruktury towarzyszącej, budowa przyłączy wodociągowy, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, przebudowa przyłącza n.n., budowa instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, wew. instalacji gazowej, oraz przebudowa kolidujących sieci magistrali wodnej oraz przebudowa sieci kablowej S.N. 15kV, sieci kablowych n.n. oraz demontaż sieci wodociągowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art 255 pkt 7) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2021 poz 1129 t.j., zwanej dalej ustawą) unieważniono postępowanie z uwag na to, iż Wybrany przez zamawiającego wykonawca Kapibara Sp. z o.o., Sp. k., ul. Floriana 7, 44-190 Knurów, poinformował, w dniu 10 sierpnia 2022 roku o odstąpieniu od podpisania umowy oraz o nie wniesieniu zabezpieczenia.| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |