ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH

Akademia Wojsk Lądowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00302374
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-11 13:00
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8961000117
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały budowlane

Wykonawcy

5 przyznanych

METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL
81 436,91 PLN
BART A&M S.C. Michał WąsikŚwidnica, PL
83 353,62 PLN
IRMINA KŁODASzczecin, PL
35 537,16 PLN
IRMINA KŁODASzczecin, PL
65 866,47 PLN
IRMINA KŁODASzczecin, PL
35 537,16 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.