Dostawa sprzętu, pomocy dydaktycznych dla siedleckich szkół w ramach wsparcia na realizację zadań polegających na rozwijaniu szkolnej infrastruktury - "Laboratoria przyszłości".

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00302608
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-11 13:44
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce naukowe

Wykonawcy

7 przyznanych

MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
23 940,72 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
50 872,8 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
73 969,74 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
67 829,58 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
49 377,12 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
78 264,9 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
73 969,74 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.