Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót remontowych i modernizacyjnych w budynkach (w Białymstoku): Zad. 1 - ul. Św. Proroka Eliasza 3 i 3A. Zad. 2 - ul. Dojnowska 80C.
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00302629
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00302629/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 13:49
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0c1365d-fb88-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 2030000218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkachUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
IZABELA KRAJNIKBiałystok, PL · lot 0
208 080 PLNIZABELA KRAJNIKBiałystok, PL · lot 1
107 604 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00302629 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót remontowych i modernizacyjnych w budynkach (w Białymstoku):
Zad. 1 - ul. Św. Proroka Eliasza 3 i 3A.
Zad. 2 - ul. Dojnowska 80C.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót remontowych i modernizacyjnych w budynkach (w Białymstoku):Zad. 1 - ul. Św. Proroka Eliasza 3 i 3A.
Zad. 2 - ul. Dojnowska 80C.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0c1365d-fb88-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302629
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015095/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Modernizacja kotłowni gazowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Dojnowskiej 80C, ul. Eliasza 3 i 3a, zaprojektuj - wybuduj.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241736/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.263.30.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 341111,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 1 - Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót remontowych i modernizacyjnych dwóch kotłowni gazowych w budynkach przy ul. Św. Proroka Eliasza 3 i 3A w Białymstoku na działce nr ewid. 787 w obrębie 21 Dojlidy.Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie oraz wykonanie remontu i modernizacji kotłowni gazowych pracujących na potrzeby c.o. w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Eliasza 3 i 3A w Białymstoku polegających na wymianie niskowydajnych oraz wyeksploatowanych kotłów gazowych wraz z instalacjami towarzyszącymi na urządzenia spełniające wymagania określone w obowiązujących normach, dyrektywach i rozporządzeniach.
Aby zadanie mogło zostać zrealizowane, niezbędne jest podjęcie prac w zakresie:
a. Prac projektowych,
b. Robót budowlanych,
c. Prac organizacyjno-szkoleniowych,
d. Zasad gwarancji
Odzysk materiałów:
Zamawiający zobowiązuje się zbyć, a Wykonawca zobowiązuje się nabyć od Zamawiającego materiały z odzysku stanowiące złom wg wyceny sporządzonej przez inspektorów nadzoru (załącznik nr 5) za cenę brutto 1711,90 (słownie: jeden tysiąc siedemset jedenaście złotych 90/100) na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego, z terminem płatności do 14 dni od daty zakończenia robót na podstawie faktury wystawionej przez Zamawiającego. Ryzyko utraty lub zniszczenia materiałów demontażu od momentu przekazania terenu budowy obciąża Wykonawcę. Wystąpienie zdarzenia, o którym mowa w zadaniu poprzedzającym, nie zwalnia Wykonawcy z zapłaty pełnej kwoty 1711,90 zł.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podany w załączniku nr 4.1 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 230568,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 2 - Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót remontowych i modernizacyjnych kotłowni gazowej w budynku przy ul. Dojnowska 80C w Białymstoku na działce nr ewid. 1334/4 i 1334/6 w obrębie 21 Dojlidy.Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie oraz wykonanie remontu i modernizacji kotłowni gazowej pracującej na potrzeby c.o. w budynku mieszkalnego wielorodzinnego ul. Dojnowska 80C w Białymstoku polegające na wymianie niskowydajnych oraz wyeksploatowanych kotłów gazowych wraz z instalacjami towarzyszącymi na urządzenia spełniające wymagania określone w obowiązujących normach, dyrektywach i rozporządzeniach.
Aby zadanie mogło zostać zrealizowane, niezbędne jest podjęcie prac w zakresie:
a. Prac projektowych,
b. Robót budowlanych,
c. Prac organizacyjno-szkoleniowych,
d. Zasad gwarancji.
Odzysk materiałów:
Zamawiający zobowiązuje się zbyć, a Wykonawca zobowiązuje się nabyć od Zamawiającego materiały z odzysku stanowiące złom wg wyceny sporządzonej przez inspektorów nadzoru (załącznik nr 5) za cenę brutto 1302,81zł (słownie: jeden tysiąc trzysta dwa złote 81/100) na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego, z terminem płatności do 14 dni od daty zakończenia robót na podstawie faktury wystawionej przez Zamawiającego. Ryzyko utraty lub zniszczenia materiałów demontażu od momentu przekazania terenu budowy obciąża Wykonawcę. Wystąpienie zdarzenia, o którym mowa w zadaniu poprzedzającym, nie zwalnia Wykonawcy z zapłaty pełnej kwoty 1302,81 zł.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podany w załączniku nr 4.2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 110543,17 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208080 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236562 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208080 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMPACT Izabela Krajnik,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662138742
7.3.3) Ulica: ul. Borsucza 10/15
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-569
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208080 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107604 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129696 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107604 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMPACT Izabela Krajnik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662138742
7.3.3) Ulica: ul. Borsucza 10/15
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-569
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107604 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |