Instalacja centrali wentylacyjnej nr 4 w budynku SP nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33 w Warszawie w ramach zad. inwest. pn. "Przebudowa Szkoły Podstawowej nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33"
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00302836
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00302836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-11 14:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d33c90c-fb71-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 01525964000059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00302836 z dnia 2022-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Instalacja centrali wentylacyjnej nr 4 w budynku SP nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33 w Warszawie w ramach zad. inwest. pn. "Przebudowa Szkoły Podstawowej nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mokotow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Instalacja centrali wentylacyjnej nr 4 w budynku SP nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33 w Warszawie w ramach zad. inwest. pn. "Przebudowa Szkoły Podstawowej nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d33c90c-fb71-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000299/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Dostawa i montaż centrali wentylacyjnej nr 4 w budynku SP nr 146 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa SP nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33 wraz z zagospodarowaniem terenu"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239201/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.55.2022.DPE
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 753552,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia określają: projekt budowlany, projekt wykonawczy, przedmiary robót oraz STW i OR. Postępowaniem objęta jest dostawa i montaż centrali wentylacyjnej nr 4 wraz z wykonaniem instalacji wentylacji mechanicznej w budynku Szkoły w pomieszczeniach pomiędzy 1 a 8 osią na wszystkich kondygnacjach z dachem włącznie zgodnie z załączoną dokumentacją. Zamówienie nie obejmuje wentylacji we wcześniej wykonanych sanitariatach. W skład zamówienia wchodzi wykonanie odcinka kanalizacji bytowej na zewnątrz budynku Szkoły. W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym w dniu 1 września Zamawiający wymaga wykonania robót budowlanych w sposób umożliwiający funkcjonowanie obiektu. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania harmonogramu robót budowlanych w uzgodnieniu Użytkownikiem i Zamawiającym. W okresie trwania roku szkolnego należy uwzględnić ograniczoną dostępność pomieszczeń Szkoły.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca - Sentta Kamil Olbrych, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu odmówił podpisania umowy. Kolejną ofertą z najwyższą liczbą punktów jest oferta Wykonawcy - P.P.H.U. RAF-MAR USŁUGI REMONTOWE Rafał Nowaczek, której cena wynosi 1.329.352,00 zł. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 953.944,95 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wartości 1.329.352,00 zł.Uzasadnienie prawne:
Postępowanie unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2022-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |