Organizacja i realizacja półkolonii dla dzieci i młodzieży z Ukrainy przebywających na terenie województwa opolskiego
REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00302846
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-11 14:41
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542617249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki dziennej nad dziećmi
Wykonawcy
4 przyznane
PAULINA RYDZŁódź, PL
39 237,5 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
31 608 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
39 237,5 PLNStowarzyszenie Miłośników Karłowic i Kuźnicy Katowskiej im. ks. dr Jana DzierżonaKarłowice, PL
18 660 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.