Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowościach Jaworek, Szklary Wieś, Bobolice, Sieroszów, Koziniec” - przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 383 obręb Jaworek - łącznik Bobolice - Sieroszów
Gmina Ząbkowice Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00303253
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00303253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-12 08:11
- Lokalizacja
- Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a2c4d47-0677-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8871635243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00303253 z dnia 2022-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowościach Jaworek, Szklary Wieś, Bobolice, Sieroszów, Koziniec” - przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 383 obręb Jaworek - łącznik Bobolice - Sieroszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ząbkowice Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718461
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 15
1.5.2.) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zabkowiceslaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zabkowiceslaskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zabkowiceslaskie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowościach Jaworek, Szklary Wieś, Bobolice, Sieroszów, Koziniec” - przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 383 obręb Jaworek - łącznik Bobolice - Sieroszów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a2c4d47-0677-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00303253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021978/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowościach Grochowiska, Szklary Wieś, Bobolice, Sieroszów, Koziniec.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259509/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje przebudowę odcinka drogi gminnej (wewnętrznej) o długości 186,0 m, zlokalizowanej na działce nr 383 w miejscowości Jaworek.
Droga wewnętrzna o numerze działki 383 stanowi część łącznika drogowego pomiędzy drogą powiatowa nr 3070D oraz 3174D. Przewidziany do przebudowy odcinek drogi o łącznej długość 186,0m. Istniejące jezdnia wykonana jest z betonu asfaltowego, a jej szerokość wynosi od 3,5 do 4,0m. Stan techniczny nawierzchni oceniono jako niezadowalający z uwagi na liczne uszkodzenia w postaci: spękań zaniżeń, wykruszeń oraz wyboi. Po obu stronach jezdni występują pobocza z kruszywa łamanego. Stan poboczy oceniono również jako niezadowalający. Po stronie lewej występuje rów przydrożny częściowo zanieczyszczony.
Istniejące uzbrojenie terenu
Na podstawie mapy do celów projektowych nie stwierdzono występowania infrastruktury podziemnej oraz nadziemnej. Nie wyklucza się występowania infrastruktury nieoznaczonej na mapie.
Nie wyklucza się występowania urządzeń infrastruktury nie oznaczonych na mapie.
Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego obejmuje:
• roboty ziemne,
• profilowanie podłoża,
• roboty nawierzchniowe - wykonanie nawierzchni jezdni (grunt stabilizowany cementem, podbudowa z kruszywa łamanego, warstwy bitumiczne),
• uzupełnienie poboczy z kruszywa,
• oczyszczenie istniejącego rowu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
1. Pełna dokumentacja projektowa.
2. STWIORB.
3. Pomocniczych przedmiarach robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589906,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599544,34 PLN
| 2022-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |