Modernizacja infrastruktury drogowej wraz z oświetleniem LED w Węgorzynie

Gmina Węgorzyno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00303261
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00303261/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-12 08:16
Lokalizacja
Węgorzyno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73e30d0d-da63-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8541001653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH K. MAKARSKI I M. MAKARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWęgorzyno, PL · lot 0
3 249 046,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00303261 z dnia 2022-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej wraz z oświetleniem LED w Węgorzynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Węgorzyno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Węgorzyno

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-155

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 573003931

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@wegorzyno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wegorzyno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73e30d0d-da63-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej wraz z oświetleniem LED w Węgorzynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73e30d0d-da63-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00303261

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014389/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja infrastruktury drogowej wraz z oświetleniem LED w Węgorzynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171190/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planowana inwestycja polega na modernizacji infrastruktury drogowej wraz z oświetleniem Led w Węgorzynie” -
Przebudowa ulicy Drawskiej na dz. 1253 obręb 1 m. Węgorzyno oraz utwardzenie terenu działek budowlanych nr 1250/10,
811/4 obręb 1 m. Węgorzyno wraz z oświetleniem Led - kompleks oświatowo - sportowy z parkiem.
Przewidziano rozbiórkę wszystkich istniejących zniszczonych i popękanych nawierzchni wykonanych z cienkiej warstwy z
mieszanki mineralno – asfaltowej, z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie oraz z betonowych płyt drogowych
3.0x1.5m w zakresie obszaru inwestycji. Przewiduje się wykonanie nawierzchni jezdni, utwardzenia terenu w formie jezdni,
dojścia do posesji w formie chodników oraz zjazdów z betonowej kostki brukowej. Przewidziano jezdnie ul. Drawskiej oraz
utwardzenie terenu w formie jezdni w obrębie parku szerokości 4.0m wykonaną z kostki brukowej betonowej. Szerokość
utwardzenia terenu jezdni kompleksu oświatowo - sportowego przewidziano szerokości od 4.0m do 6.0m wykonaną również
Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126646/01 z dnia 2022-04-20
2022-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane
z betonowej kostki brukowej. Projektowane jezdnie oraz obszary utwardzenia terenu zostały ograniczone obustronnie
krawężnikami. W miejscach zjazdów na połączeniu z jezdnią zastosowano krawężniki najazdowe które należy obniżyć do
wysokości +2 cm względem krawędzi jezdni.
- Zamierzenie obejmuje wykonanie modernizacji istniejącej drogi wewnętrznej wraz z utwardzeniem części działki i
przebudową zjazdu z drogi powiatowej – ul. 3 Maja w Węgorzynie. W ramach remontu nawierzchnie będą wykonane
częściowo jako nakładki na istniejących nawierzchniach z betonu cementowego w postaci wylewki betonowej i płyt a
częściowo jako nowe konstrukcje. W ramach niniejszego zadania będą również ustawione nowe krawężniki betonowe wraz
z ławami betonowymi w miejscu istniejących krawężników betonowych które zostaną rozebrane. Zakres obejmuje również
przebudowę istniejącego zjazdu na ww. drogę wewnętrzną która będzie polegała na wykonaniu łuków wyokrąglających
zamiast skosów oraz na utwardzeniu części terenu przyległego do remontowanej jezdni po lewej stronie drogi.
- Celem opracowania jest ,,Modernizacja infrastruktury drogowej wraz z oświetleniem Led w Węgorzynie” - Przebudowa
ulicy Sosnowskiego na dz. 537 obręb 3 m. Węgorzyno, 1252/3 obręb 1 m. Węgorzyno wraz z wykonaniem przyłącza do
istniejącej fontanny, utwardzenie terenu działki budowlanej nr 536 obręb 3 m. Węgorzyno wraz z oświetleniem Led i
elementami małej architektury - Plac Jana Pawła II. Zakres robót w zakresie w zakresie modernizacji i przebudowy
przewiduje rozbiórkę i wykonanie nowych konstrukcji istniejących nawierzchni jezdni, chodników oraz zjazdów. Przewiduje
się wykonanie wszystkich nowych nawierzchni z betonowej kostki brukowej grub. 8cm. W ramach inwestycji przewiduje się
także wymianę istniejących zniszczonych krawężników, rozbiórkę istniejących nawierzchni oraz regulację pionową wpustów
oraz studni rewizyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3249046,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3249046,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3249046,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usług Komunalnych K.Makarski M.Makarska Sp.Jawna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Jóźwiakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8541082278

7.3.3) Ulica: Runowska 14

7.3.4) Miejscowość: Węgorzyno

7.3.5) Kod pocztowy: 73-155

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3249046,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2022-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane