REMONT UL. LIPOWEJ NA ODC. OD UL. I.J. PADEREWSKIEGO W SULEJÓWKU DO UL. ARMII KRAJOWEJ NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00303330
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00303330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-12 08:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68d06cdf-f78a-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00303330 z dnia 2022-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT UL. LIPOWEJ NA ODC. OD UL. I.J. PADEREWSKIEGO W SULEJÓWKU DO UL. ARMII KRAJOWEJ NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Praskiego Pułku Nr 33
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-075
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wesola.poczta@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wesola.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT UL. LIPOWEJ NA ODC. OD UL. I.J. PADEREWSKIEGO W SULEJÓWKU DO UL. ARMII KRAJOWEJ NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68d06cdf-f78a-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00303330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014044/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont ul. Lipowej od ul. Armii Krajowej do granicy z Sulejówkiem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229685/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243306,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest :
Remont ulicy Lipowej na terenie dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy na odc. od ul. Armii Krajowej do ul. Paderewskiego w Sulejówku (CPV 45233223-8)
Do zakresu robót objętego zamówieniem należy wykonanie remontu ul. Lipowej na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul I. J. Paderewskiego o długości 426 m w tym:
1) rozbiórki istniejącej nawierzchni chodnika, utwardzenia terenu, krawężników,
2) frezowanie korekcyjne istniejącej warstwy ścieralnej,
3) Wykonanie konstrukcji jezdni: warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S 50/70 gr. 4m, warstwa wyrównawcza AC 16W 50/70 gr. min. 3 cm ułożone na istniejącej konstrukcji jezdni,
4) Wykonanie poboczy (kruszywo łamane 4/31.5mm stabilizowane mechanicznie gr. 15 cm),
5) Odtworzenie istniejącego chodnika z płyt betonowych 50x50cm na podsypce cementowo piaskowej gr. 4cm i na podbudowie –z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie uziarnienie 0/31.5 mm,
6) Odtworzenie istniejącego oznakowania drogi po zakończeniu remontu,
7) Uporządkowanie przyległego terenu.
Wykonawca opracuje oraz wdroży na własny koszt organizację ruchu na czas prowadzonych prac remontowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296430 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 549644,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296430 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WERGARTEN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272615439
7.3.3) Ulica: Wał Miedzeszyński 630
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-994
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296430 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-13| 2022-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |