Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Brwinowie

Powiat Pruszkowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00303460
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00303460/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-12 09:23
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf33c034-0106-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5342405501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie domów opiekiRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanie konstrukcjiZbrojenieRoboty malarskieTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00303460 z dnia 2022-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Brwinowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pruszkowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013267144

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Drzymały 30

1.5.2.) Miejscowość: Pruszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227381470

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.pruszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.pruszkow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatpruszkow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Brwinowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf33c034-0106-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00303460

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027135/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa Ośrodków Wsparcia, Pomocy i Integracji Zawodowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249070/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5931343,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Brwinowie.
Przedmiotowa inwestycja obejmuje następujące elementy:
• Budowa jednokondygnacyjnego, niepodpiwniczonego budynku Centrum;
• Budowa wewnętrznej instalacji:
- wodociągowo – kanalizacyjnej,
- wody hydrantowej,
- klimatyzacji,
- centralnego ogrzewania i ciepła technologicznego,
- gazowej,
- elektrycznej;
• Budowa zewnętrznej instalacji:
- odprowadzania ścieków do miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej,
- sieci wodociągowej,
- sieci energetycznej,
- zbiornikowej na gaz płynny,
- systemu gromadzenia wód deszczowych;
• Budowa drogi pożarowej;
• Budowa 32 miejsc postojowych, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo zaprojektowano 1 miejsce o wymiarach 19x5 m dla mikrobusów, karetek, autobusów i innych pojazdów o większych gabarytach;
• Budowa ciągów pieszo – jezdnych;
• Budowa miejsca gromadzenia odpadów stałych;
• Budowa małej architektury;
• Zieleń – działka jest porośnięta samosiewami oraz wieloma skupinami krzewów. Część drzew nie będących w kolizji z inwestycją należy pozostawić oraz dokonać nasadzeń różnymi gatunkami drzew i krzewów w rejonie ogrodu.
2. Zaprojektowano budynek parterowy, niepodpiwniczony, na planie litery T, przykryty dachem dwuspadowym ze spadkiem 20º. Budynek skalą, formą i materiałami wykończeniowymi nawiązuje do sąsiedniej zabudowy, oraz jest w sposób harmonijny wpisany w otoczenie. Ściany zewnętrzne wykończono tynkiem cienkowarstwowym w kolorze naturalnym tynku mineralnego. Miejscowo zaprojektowano wykończenie tynkiem cienkowarstwowym ozdobnym imitującym drewno elewacyjne (strefy wejściowe, pasy międzyokienne, pionowe aplikacje na ścianach szczytowych). Dach oraz miejscowe aplikacje na elewacji z blachy płaskiej na rąbek.
Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem terenu budowy. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni możliwość korzystania z obiektu Użytkownikowi.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr A do SWZ.
Szczegóły techniczne zawiera opracowany Projekt budowlany, projekt wykonawczy oraz STWiORB, które stanowią wieloplikowy załącznik nr C do SWZ.
Projekt umowy załącznik nr B do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215213-3 - Roboty budowlane w zakresie domów opieki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262310-7 - Zbrojenie

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę przeznaczoną przez zamawiającego

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10037892,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane