Roboty budowlane polegające na remoncie pomostu na terenie Bazy Szkoleniowej w Kalu
CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00303493
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00303493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-12 09:31
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-022e9b4e-0991-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5360013119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00303493 z dnia 2022-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie pomostu na terenie Bazy Szkoleniowej w Kalu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011968687
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zegrzyńska 121
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-119
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: (47) 725 52 57
1.5.8.) Numer faksu: (47) 725 35 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@csp.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.csp.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/csp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
szkolenie policji
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na remoncie pomostu na terenie Bazy Szkoleniowej w Kalu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-022e9b4e-0991-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00303493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00093695/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont pomostu w Bazie Szkolenia w Kalu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273264/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/22/IR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 148735,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia było wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomostu na terenie Bazy Szkoleniowej w Kalu.
2. Pełen zakres robót ujęty został w poniższych dokumentach:
a) Program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
b) Dokumentacja powykonawcza, stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ;
c) Zasadnicze przekroje podłużne i poprzeczne urządzenia wodnego, stanowiące załącznik nr 3 do SWZ;
d) Przekrój pomostu, stanowiący załącznik nr 4 do SWZ;
e) Przekrój pomostu, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ;
f) Przekrój pomostu – przekrój odbojnicy oraz rzut z góry odbojnicy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ;
g) Dokumentacja fotograficzna, stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ.
3. W razie konieczności dokonania zgłoszenia lub innych czynności poprzedzających rozpoczęcie prac budowlanych, o których mowa w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2021 r., poz. 2351 i z 2022 r., poz. 88 ) Wykonawca wykonałby je w ramach niniejszego zamówienia.
4. Wszystkie wbudowane wyroby budowlane miały posiadać stosowne atesty lub certyfikaty.
5. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 17 do SWZ.
6. Zamawiający zalecał dokonania wizji lokalnej obiektu. Termin wizji należało uzgodnić z przedstawicielem Wydziału Inwestycji i Remontów,
tel. (47) 72558 98.
7. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych.
8. Zamawiający dopuszczał powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy.
9. Zamawiający żądał wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierzał powierzyć Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli byli już znani, wg. załącznika nr 14 do SWZ.
10. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy wymagał zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r., poz. 1320, z 2021 r., poz. 1162, z 2022 r., poz. 655).
11. Zamawiający wymagał zatrudnienia na podstawie stosunku pracy minimum dwie osoby zgodnie z art. 95 ustawy, które miały wykonywać wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia:
- roboty budowlane
- roboty elektryczne.
12. W trakcie realizacji robót budowlanych objętych niniejszą umową, Zamawiający uprawniony byłby do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie spełniania przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w powyższym punkcie czynności.
Zamawiający uprawniony był w szczególności do:
a) żądania oświadczeń i dokumentów w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów i dokonywania ich oceny,
b) żądania wyjaśnień w przypadku wątpliwości w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów,
c) przeprowadzania kontroli na miejscu wykonywania świadczenia.
13. Niezłożenie przez Wykonawcę w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie żądanych przez Zamawiającego dowodów w celu potwierdzenia spełnienia przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę traktowane byłoby jako niespełnienie przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w powyższym punkcie czynności.
14. W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do przestrzegania prawa pracy przez Wykonawcę, Zamawiający mógł zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.
15. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
16. Zamawiający informował, iż w sytuacji zaistnienia okoliczności związanych z wystąpieniem COVID-19, które wpływałyby lub mogły wpłynąć na należyte wykonanie przedmiotu umowy, umowa mogła zostać zmieniona.
17. Zamawiający zastrzegł sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych na ten cel środków finansowych.
18. Wykonanie robót budowlanych miało nastąpi w terminie zaproponowanym w ofercie, nie później niż do dnia 15 listopada 2022 r. - termin wykonania stanowiło jedno z kryterium oceny ofert.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45242210-0 - Roboty budowlane w zakresie przystani jachtowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie ponieważ, nie złożono żadnej oferty.| 2022-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |