Remont 3 lokali mieszkalnych oraz komunikacyjnych części wspólnych w budynku wielorodzinnym przy ul. Przykopa 16 w Cieszynie
Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00004954
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00004954/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-03 10:42
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c86478c7-c2ab-4500-ac57-62fb9a4082d3
- Identyfikator
- 5482480508
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004954 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont 3 lokali mieszkalnych oraz komunikacyjnych części wspólnych
w budynku wielorodzinnym przy ul. Przykopa 16 w Cieszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240404177
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Liburnia 2a
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zbm.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbm.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbm-cieszyn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont 3 lokali mieszkalnych oraz komunikacyjnych części wspólnychw budynku wielorodzinnym przy ul. Przykopa 16 w Cieszynie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c86478c7-c2ab-4500-ac57-62fb9a4082d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004954
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584659
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZBM/DT/8/4109/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych obejmujących:
a) remont 3 lokali mieszkalnych, w szczególności obejmujący:
wymianę/uzupełnienie tynków wewnętrznych, w części renowacyjnych,
roboty wykończeniowe ścian i sufitów (sklepienia), szpachlowanie, malowanie itp.
roboty wykończeniowe ścian łazienek – płytki ceramiczne,
podłogi – panele podłogowe, płytki ceramiczne,
montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej,
kompletne wyposażenie łazienek - biały montaż,
wyposażenie kuchni w kuchenki elektryczne,
montaż osprzętu elektrycznego, gniazdka, oprawy oświetleniowe itp.,
inne roboty wykończeniowe,
b) remont części wspólnych – komunikacyjnych budynku obejmujący:
wymianę/uzupełnienie tynków wewnętrznych, w części renowacyjnych,
roboty wykończeniowe ścian i sufitów (sklepienia), szpachlowanie, malowanie itp.
remont schodów wewnętrznych drewnianych, boazerii drewnianej, pochwytów
wykonanie posadzek – płytki ceramiczne,
montaż osprzętu elektrycznego, gniazdka, oprawy oświetleniowe itp.,
inne roboty wykończeniowe,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238982,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328083,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238982,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Byrski Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe BUDGROM
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120458884
7.3.3) Ulica: ul. Wadowicka 52
7.3.4) Miejscowość: Głębowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-608
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238982,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |