Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00004961
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00004961/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-03 10:43
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56c4759a-b038-4c04-a8c6-644b04fa8f0a
- Identyfikator
- 8512543558
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004961 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810200960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotra Skargi 9-11
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-965
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@109szpital.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.109szpital.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/109szpital1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56c4759a-b038-4c04-a8c6-644b04fa8f0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004961
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040212/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługi wywozu odpadów komunalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596818
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RPoZP 30/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 567607,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych i segregowanych pochodzących z codziennej działalności w 109 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie przy ul. Piotra Skargi 9-11, 70-965 Szczecin o kodach:
15 01 01 – opakowania z papieru i makulatury,
15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych,
15 01 07 – opakowania ze szkła,
20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
oraz pochodzących z codziennej działalności Rejonowej Bazy Zaopatrzenie Medycznego przy ul. Narutowicza 18, 70-231 Szczecin o kodach:
15 01 01 – opakowania z papieru i kultury,
15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych,
20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
Wg bieżących potrzeb Zamawiającego użyczenie i odbiór kontenerów/ pojemników na odpady stałe o kodach: 150110*, 160211*, 160213*, 160214, 160216, 160604, 160605, 170101, 170107, 170201, 170202, 170203, 170405, 170407, 170802, 200307.
Dokładne rozmieszczenie oraz ilość pojemników i kontenerów na odpady komunalne, a także opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Zamawiający zastrzega, że podane w załączniku nr 1 do SWZ ilości pojemników i kontenerów są ilościami szacunkowymi, które mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy, wobec czego Zamawiający przewiduje prawo opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp dla niniejszego postępowania dla każdej pozycji dopuszczając możliwość zwiększenia bądź zmniejszenia ilości asortymentu wskazanego w tymże załączniku. Największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji wynosi 20%. Wykorzystanie prawa opcji będzie zależało od bieżących potrzeb wynikających z działalności Zamawiającego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324532,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324532,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 324532,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remondis Szczecin Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 810452985
7.3.3) Ulica: Janiny Smoleńskiej ps. „Jachna” 35
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-005
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 324532,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2026-12-31| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |