Dostawa artykułów biurowych dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Wołominie

POWIAT WOŁOMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00005018
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00005018/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-03 10:50
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b397de6e-7ec7-413e-80b9-7739833f9deb
Identyfikator
1250940609
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby biuroweKalkulatory kieszonkoweKalkulatory biurkowePodkładki z klipsemAkcesoria do identyfikacji osóbGumkiOłówkiTemperówki do ołówkówKorektoryPrzybory do korygowaniaKorektory w piórzeOrganizatory i akcesoriaKorytka i organizatory na biurkaOrganizatory wiszącePudełko do przechowywania dokumentówAkcesoria do tablic do pisaniaŚcieracze do tablic magnetycznychDrobny sprzęt biurowyZszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskieKlamryPojemnik na spinacze do papieruOtwieracze do listów, zszywacze i dziurkaczeZszywaczeUsuwacz zszywekDziurkaczeGąbka do zwilżania znaczkówKopertySegregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyrobyEtykietyPamięci do przechowywania danychPamięć flashPamięć tylko do odczytu (ROM)Akcesoria do czyszczenia komputerówZestawy do czyszczenia komputerówOdpylacze powietrza pod ciśnieniemMarkeryPapier termograficzny lub tekturaBaterie alkaliczne

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT KULETAŁowicz, PL · lot 0
91 773,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00005018 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów biurowych dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Wołominie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów biurowych dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Wołominie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b397de6e-7ec7-413e-80b9-7739833f9deb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00005018

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039676/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Dostawa artykułów biurowych dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Wołominie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636209

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.157.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa artykułów biurowych dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Wołominie

4.5.3.) Główny kod CPV: 30192000-1 - Wyroby biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30141100-0 - Kalkulatory kieszonkowe

30141200-1 - Kalkulatory biurkowe

30191130-4 - Podkładki z klipsem

30191140-7 - Akcesoria do identyfikacji osób

30192100-2 - Gumki

30192130-1 - Ołówki

30192133-2 - Temperówki do ołówków

30192160-0 - Korektory

30192900-0 - Przybory do korygowania

30192930-9 - Korektory w piórze

30193000-8 - Organizatory i akcesoria

30193200-0 - Korytka i organizatory na biurka

30193300-1 - Organizatory wiszące

30193700-5 - Pudełko do przechowywania dokumentów

30195911-1 - Akcesoria do tablic do pisania

30195921-4 - Ścieracze do tablic magnetycznych

30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy

30197100-7 - Zszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskie

30197110-0 - Klamry

30197221-1 - Pojemnik na spinacze do papieru

30197300-9 - Otwieracze do listów, zszywacze i dziurkacze

30197320-5 - Zszywacze

30197321-2 - Usuwacz zszywek

30197330-8 - Dziurkacze

30197400-0 - Gąbka do zwilżania znaczków

30199230-1 - Koperty

30199500-5 - Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby

30199760-5 - Etykiety

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

30234600-4 - Pamięć flash

30236120-9 - Pamięć tylko do odczytu (ROM)

30237250-6 - Akcesoria do czyszczenia komputerów

30237251-3 - Zestawy do czyszczenia komputerów

30237252-0 - Odpylacze powietrza pod ciśnieniem

30237430-2 - Markery

22993300-0 - Papier termograficzny lub tektura

31411000-0 - Baterie alkaliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91773,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12936,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91773,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAPIRUS art. piśmienne i biurowe Robert kuleta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8341109972

7.3.4) Miejscowość: Łowicz

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91773,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy