„Dystrybucja energii elektrycznej do urządzeń infrastruktury drogowej admin. przez GDDKiA O/Rzeszów –14 PPE z drogi ekspresowej S19 oraz 1 PPE z DK84” z podz. na 15 części.
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00304666
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-12 13:53
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8131106223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
Wykonawcy
15 przyznanych
PGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
2047,21 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
51 719,04 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
103 438,08 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
14 330,48 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
8188,85 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
14 330,48 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
8188,85 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
14 330,48 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
20 472,12 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
30 708,18 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
47 409,12 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
129 297,6 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
94 818,24 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
94 818,24 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
26 613,76 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.