Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych w ramach operacji „Scalenie i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów obiektu „Sabnie” gmina Sabnie, powiat sokołowski”.
Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00304729
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00304729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-12 14:05
- Lokalizacja
- Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a86529d3-f220-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8231627536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00304729 z dnia 2022-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych w ramach operacji „Scalenie i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów obiektu „Sabnie” gmina Sabnie, powiat sokołowski”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581771
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 23
1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 257817400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-sokolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-sokolowski.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-sokolowski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych w ramach operacji „Scalenie i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów obiektu „Sabnie” gmina Sabnie, powiat sokołowski”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a86529d3-f220-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00304729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025082/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Scalenia i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów obiektu Sabnie; gm. Sabnie, Powiat Sokołowski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich i budżetu państwa w ramach operacji „Scalenie i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów obiektu "Sabnie" , gmina Sabnie, powiat sokołowski” poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00223879/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Fn.272.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 7041998,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu zagospodarowania poscaleniowego, którego celem jest budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych w ramach operacji „Scalenie i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów obiektu „Sabnie” gmina Sabnie, powiat sokołowski” poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Zadanie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich i budżetu państwa.
Zakres opracowania:
Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych w ramach operacji „Scalenie i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów obiektu „Sabnie” gmina Sabnie, powiat sokołowski”.
W ramach zamówienia przewiduje się wykonanie następujących robót:
poprawa odwodnienia (wyprofilowanie rowów, urządzenie przepustów),
wyprofilowanie koron dróg,
położenie nowych asfaltów,
utwardzenie żwirem,
utwardzenie poboczy,
urządzenie zjazdów na nowo zaprojektowane działki.
Zaplanowane jest do wykonania 59 przepustów oraz 14 433,57 mb dróg, w tym:
7 846,92 mb nawierzchni żwirowej,
6 586,65 mb nawierzchni bitumicznej.
Ponadto zaplanowano do przebudowy 5 szt. przepustów na rowach melioracyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 5 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę brutto 7 554 171,26 zł. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 ust 3 ustawy Pzp. Oferta z najniższą kwotą złożyła firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o.o., ul. Gdańska 69A, 07-100 Węgrów; oferta na kwotę brutto: 11 952 421,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11952421,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12985695,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |