Prace remontowe alejek parkowych w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00304768
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00304768/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-12 14:11
- Lokalizacja
- Opinogóra Górna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63581ff3-080d-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5661081268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie usuwania gleby
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00304768 z dnia 2022-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe alejek parkowych w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130451680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zygmunta Krasińskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Opinogóra Górna
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-406
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 023 671 70 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mr@muzeumromantyzmu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumromantyzmu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe alejek parkowych w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63581ff3-080d-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00304768
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007294/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont alejek parkowych w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. "Konserwacja nagrobków na cmentarzu w Opinogórze, remont alejek parkowych oraz prace pielęgnacyjne drzewostanu w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Oś Priorytetowa V „Gospodarka przyjazna środowisku” Działania 5.3. „Dziedzictwo kulturowe” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268069/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOiK.25.1.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 589285,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu alejek parkowych w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, która na podst. art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) została odrzucona, ponieważ Wykonawca w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego nie przedłożył wymaganych w wezwaniu dokumentów.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2022-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |