ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYDZIELENIU STREF POŻAROWYCH W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO - TURYSTYCZNO - HOTELARSKICH im. WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W ŁODZI , AL.1 MAJA 89
Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Wł. Grabskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00305165
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00305165/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-12 22:20
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5d38a19-0157-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7261271500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00305165 z dnia 2022-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYDZIELENIU STREF POŻAROWYCH W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO - TURYSTYCZNO - HOTELARSKICH im.
WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W ŁODZI , AL.1 MAJA 89
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Wł. Grabskiego w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000181533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Drewnowska 171
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-008
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zseth.elodz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zseth.edu.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/jednostki_uml1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYDZIELENIU STREF POŻAROWYCH W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO - TURYSTYCZNO - HOTELARSKICH im.WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W ŁODZI , AL.1 MAJA 89
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5d38a19-0157-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305165
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00249244/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYDZIELENIU STREF POŻAROWYCH W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO - TURYSTYCZNO - HOTELARSKICH im. WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W ŁODZI , AL.1 MAJA 89
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249747/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/ZSETH/TP/RB/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYDZIELENIU STREF POŻAROWYCH W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO - TURYSTYCZNO - HOTELARSKICH im.
WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W ŁODZI , AL.1 MAJA 89
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 27.07.2022 r do godz. 07:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa| 2022-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |