Modernizacja drogi powiatowej z Krypna Kościelnego do Peńskich.
Gmina Krypno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00305264
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00305264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-16 07:34
- Lokalizacja
- Krypno Kościelne, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdd128fa-0335-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5461338716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00305264 z dnia 2022-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej z Krypna Kościelnego do Peńskich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krypno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krypno Kościelne 23 B
1.5.2.) Miejscowość: Krypno Kościelne
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-111
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkrypno@podlaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminakrypno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi powiatowej z Krypna Kościelnego do Peńskich.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdd128fa-0335-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004867/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja drogi powiatowej z Krypna Kościelnego do Peńskich.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265863/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.1.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę drogi powiatowej nr 1368B na terenie gminy Krypno odcinek Krypno Kościelne - Zastocze – Peńskie w km 0-014,5 - 2+962; 3+462,8 - 6+651,1 oraz wymianę na tym odcinku istniejącego oświetlenia ulicznego na lampy typu LED o mocy od 35 do 40 W (58 sztuk).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |