Zorganizowanie i przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń informatycznych w zakresie baz danych, systemów Microsoft oraz PKI dla pracowników ZUS Oddział w Opolu (12 części)
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00305412
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-16 08:56
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
10 przyznanych
LINUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 900 PLNLINUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 900 PLNALTKOM AKADEMIA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
60 940 PLNALTKOM AKADEMIA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
60 940 PLNSOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 300 PLNALTKOM AKADEMIA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
60 940 PLNSOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 300 PLNSOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 300 PLNSOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 300 PLNCOMARCH SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
16 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.