„Wykonanie planowanych remontów w Nadleśnictwie Pniewy w 2022 r.”

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pniewy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00305503
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00305503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-08-16 09:29
Lokalizacja
Pniewy, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0540fe59-0430-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7870007159
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaKładzenie glazuryWykładanie ścianRoboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuMalowanie budynkówRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00305503 z dnia 2022-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie planowanych remontów w Nadleśnictwie Pniewy w 2022 r.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pniewy

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Pniewy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630011480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Turowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Pniewy

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-045

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pniewy.poznan.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-pniewy/zamowienia-publiczne3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie planowanych remontów w Nadleśnictwie Pniewy w 2022 r.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0540fe59-0430-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00173788/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie planowych remontów w Nadleśnictwie Pniewy w roku 2022

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 305000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę remontów opisanych w SWZ, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (Załącznik nr 11 do SWZ) i kosztorysach ofertowych (Załącznik nr 6 do SWZ). Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części.
Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części. Oferta złożona na daną część musi obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części.





Roboty będą realizowane w trzech Zadaniach:


4.1.1. Zadanie 1 – Wymiana Pieca w leśniczówce Duszniki i Wielonek

Prace wchodzące w zakres Zadania 1 to w szczególności:
• demontaż istniejących urządzeń cieplnych,
• wytyczenie trasy przewodów, wykonanie bruzd oraz otworów w ścianie i stropach pod rurociągi,
• montaż nowych urządzeń c.o. zgodnych z normą PN-EN 303-5:2012-2,
• montaż armatury,
• wykonanie regulacji instalacji grzewczej,
• wykonanie izolacji cieplnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432210-9 - Wykładanie ścian

4.5.5.) Wartość części: 30000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę remontów opisanych w SWZ, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (Załącznik nr 11 do SWZ) i kosztorysach ofertowych (Załącznik nr 6 do SWZ). Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części.
Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części. Oferta złożona na daną część musi obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części.
4.1.2. Zadanie 2 – Wykonanie kapitalnego remontu leśniczówki w Klemensowie

Prace wchodzące w zakres Zadania 2 to w szczególności:
• Demontaż opraw oświetleniowych we wszystkich pomieszczeniach remontowanych,
• Demontaż starych przewodów elektrycznych w remontowanych pomieszczeniach,
• Demontaż istniejącego osprzętu (łączniki światła, przewodów elektrycznych podtynkowych, gniazdek elektrycznych),
• Montaż instalacji elektrycznych podtynkowych przewodów elektrycznych, osadzenie puszek podtynkowych zapewniającej możliwość rozdziału energii na część administracyjną (kancelaria leśnictwa) i mieszkalną,
• Montaż opraw oświetleniowych,
- Montaż osprzętu elektrycznego (nowe gniazda elektryczne, łączniki oświetlenia )
- Montaż tablicy wnękowej w ścianie (nową tablicę przystosowaną do montażu dwóch liczników należy zamontować w ścianie, w której należy zamontować nowe wyłączniki nadprądowe oraz różnicowoprądowe),
• Wykonanie pomiarów powykonawczych,
• Uzupełnienie tynków ( bruzd po instalacjach, odparzeń, drobnych ubytków),
• Gruntowanie powierzchni ścian preparatami gruntującymi,
• Wykonanie gładzi gipsowej jednowarstwowej na powierzchni ścian,
• Malowanie farbami emulsyjnymi powierzchni ścian w kolorze pastelowym,
• Malowanie farbami emulsyjnymi sufitów w kolorze białym,
• Osadzenie kratek wentylacyjnych wywiewnych powietrza,
• budową systemu kominowego, jednociągowego z wentylacją, z wkładem ceramicznym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432210-9 - Wykładanie ścian

45442110-1 - Malowanie budynków

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 275000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp stanowiący, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Najkorzystniejsza oferta przekracza znacząco środki przeznaczone
na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.

Złożona oferta znacząco przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył
na realizację zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100705,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100705,49 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z Art. 255 pkt 2 ustawy Pzp stanowiący, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Oferta złożona na Zadanie 2
podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 6). Zamawiający otrzymał również ofertę podlegającą odrzuceniu z art. 226 ust. 1 pkt. 5).

Załącznik do oferty na zadanie 2 sporządzony została z naruszeniem zapisów ust. 16.2 Specyfikacji Warunków Zamówienia co prowadzi do jej odrzucenia. Nadleśnictwo otrzymało także ofertę dotyczącą innego postępowania prowadzonego przez Zamawiającego, które zostało błędnie przypisane do postępowania SA.270.4.8.2022.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi