„Przebudowa budynku szkoły w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłoszycach”

GMINA JELCZ-LASKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00305527
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00305527/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-16 09:36
Lokalizacja
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e47bbe25-f221-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9121715777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty murarskie i muroweMontaż konstrukcji metalowychWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA SZERŁOMSKA-ZDZIEBŁOWrocław, PL · lot 0
1 064 780,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00305527 z dnia 2022-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku szkoły w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłoszycach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jelcz-Laskowice

1.3.) Oddział zamawiającego: Małgorzata Łubkowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Witosa, 24

1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713817152

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia@jelcz-laskowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa budynku szkoły w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłoszycach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e47bbe25-f221-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305527

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037525/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Przebudowa budynku szkoły podstawowej w Miłoszycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00220282/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.20.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa budynku szkoły Podstawowej w Miłoszycach przy
ul. Głównej 24 w celu wyodrębnienia stołówki oraz dwóch sal lekcyjnych w następującym zakresie: przebudowa układu poszczególnych pomieszczeń poprzez wyburzenia ścian działowych, wykonanie otworów drzwiowych, nowych ścian działowych, wymiana stolarki drzwiowej oraz usuniecie klatki schodowej..

Zakres remontu:
Zakres branży architektoniczno-budowlanej obejmuje:
a) W zakresie rozbiórek przewiduje się:
-rozbiórkę istniejących ścian działowych, zgodnie z częścią rysunkową opracowania,
-demontaż istniejącej stolarki drzwiowej oraz okiennej wraz z powiększeniem otworów zgodnie z częścią rysunkową opracowania,
-demontaż istniejącego wyposażenia łazienki,
-demontaż okładzin z płytek ceramicznych na posadzkach i ścianach;
b) W zakresie robót budowlanych przewiduje się:

-wykonanie nowych ścian działowych,
-wykonanie nowych drzwi do pomieszczeń,
-montaż nowych urządzeń higieniczno-sanitarnych,
-wykonanie nowej posadzki,
-malowanie ścian/pokrycie ścian płytkami ceramicznymi.
c)Zakres branży instalacji sanitarnych obejmuje:
▪ instalację kanalizacji sanitarnej,
▪ instalację wodociągową wody zimnej i ciepłej,
▪ instalację centralnego ogrzewania,
▪ instalację wentylacji mechanicznej

·d)Zakres branży instalacji elektrycznych obejmuje:
▪ modernizację wskazanych w projekcie rozdzielnic elektrycznych, w celu ich dostosowania do zasilania projektowanej instalacji odbiorczej,
▪ instalację oświetlenia ogólnego i ewakuacyjnego,
▪ instalację gniazd wtykowych,
▪ zasilanie urządzeń stacjonarnych,
▪ trasy kablowe,
▪ instalację połączeń wyrównawczych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1064780,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1464000,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1064780,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOM Sylwia Szerłomska- Zdziebło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661546295

7.3.3) Ulica: ul. Kamieńskiego 120/1

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-124

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1064780,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane