Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej – etap I wymiana stolarki drzwiowej w lokalach mieszkalnych
Samorządowy Zakład Budżetowy Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00305596
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00305596/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-16 10:03
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c3cfe0f-0e36-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6290012427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00305596 z dnia 2022-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej – etap I wymiana stolarki drzwiowej w lokalach mieszkalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowy Zakład Budżetowy Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271518876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tysiąclecia 20
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-303
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: /032/ 260 86 52
1.5.8.) Numer faksu: /032/ 204 27 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbm.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej – etap I wymiana stolarki drzwiowej w lokalach mieszkalnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c3cfe0f-0e36-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305596
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025250/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej - etap I wymiana stolarki drzwiowej w lokalach mieszkalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00280636/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/ZN/AS/008/06/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 53483,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje wymianę drzwi wejściowych zgodnie z poniższymi wymaganiami:
1. Drzwi wejściowe do lokalu z klatki schodowej:
- skrzydło drzwiowe gładkie o grubości min. 50 mm wykonane z blachy ocynkowanej laminowanej lub lakierowane, wypełnione materiałem izolacyjnym;
- ościeżnica stalowa w kolorze skrzydła;
- minimum 2 zamki
- co najmniej jedna wkładka w klasie (C) RC 6 odporności na włamanie;
- minimum 3 zawiasy;
- minimum 3 bolce antywyważeniowe;
- izolacyjność akustyczna min. 30 dB;
- współczynnik przenikalności cieplnej nie większy niż 1,3 W/(m2xK)
- wizjer;
- próg metalowy ze stali nierdzewnej;
- uszczelki gumowe;
- możliwość skrócenia skrzydła;
- montowane drzwi powinny być wyposażone w tabliczkę znamionową potwierdzającą ich zakwalifikowanie do klasy min. RC 2;
2. Drzwi wejściowe do lokalu bezpośrednio z dworu
- skrzydło drzwiowe gładkie o grubości min. 55 mm wykonane z blachy ocynkowanej laminowanej lub lakierowane, wypełnione materiałem izolacyjnym (materiał wykończenia drzwi musi być odporny na działanie czynników atmosferycznych)
- ościeżnica stalowa w kolorze skrzydła;
- minimum 2 zamki
- co najmniej jedna wkładka w klasie (C) RC 6 odporności na włamanie;
- minimum 3 zawiasy;
- minimum 3 bolce antywyważeniowe;
- izolacyjność akustyczna min. 30 dB;
- współczynnik przenikalności cieplnej nie większy niż 1,2 W/(m2xK);
- okapnik zmontowany nad drzwiami:
- wizjer;
- próg metalowy ze stali nierdzewnej;
- uszczelki gumowe;
- możliwość skrócenia skrzydła;
- montowane drzwi powinny być wyposażone w tabliczkę znamionową potwierdzającą ich zakwalifikowanie do klasy min. RC 2;
3. Drzwi wejściowe na klatkę schodową
- skrzydło drzwiowe aluminiowe w kolorze brązowym, górna połowa przeszklona (materiał wykończenia drzwi musi być odporny na działanie czynników atmosferycznych)
- ościeżnica w kolorze skrzydła;
- drzwi wyposażone w 1 zamek;
- minimum 3 zawiasy;
- samozamykacz;
- klasa odporności ogniowej EI 30;
- izolacyjność akustyczna min. 30 dB;
- współczynnik przenikalności cieplnej nie większy niż 1,4 W/(m2xK);
- okapnik zmontowany nad drzwiami:
- montowane drzwi powinny być wyposażone w tabliczkę znamionową potwierdzającą ich zakwalifikowanie do klasy min. RC 2;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.| 2022-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |